Skocz do zawartości
Banerek

Niektóre strony nie chcą się wczytywać...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pare dni temu zrobiłem format komputera, ponieważ chciałem go trochę odświeżyć. Tydzień wszystko było cacy, ale potem zaczęły się schody, chcą uruchomić grę (Crossfire) nie było żadnej reakcji, więc postanowiłem przeinstalowac grę, no i kolejny problem po instalacji gdy odpaliłem autopatcher, nie chciał on pobierać akutalizacji, a konkretniej nic się nie działo a po chwili "brak odpowiedzi", no to pomyślałem że pobiorę od nowa grę, no ale tutaj problem, klikajac download na stronie nic się nie stało, ładowanie, ładowanie, ładowanie i nic... Tak samo jest w przypadku antyvirusa, ale np. teamspeak z kolei aktualizował się normalnie...,No to co, formatujemy kompa... Sformatowałem zainstalowałem sterowniki, wchodze do internetu żeby pobrać sterownik grafiki i bum znów klikając download jest ładowanie w rogu przeglądarki ale nic się nie dzieje... Inne strony działają w kratkę, niektóre normalnie, niektóre w ogóle się nie wczytują, niektóre wczytują się tylko do połowy... Niektóre po odświeżeniu pokazują się na ułamek sekundy i znów znikają i robi się białe okno przeglądarki... Myślałem że mam wadliwego windowsa, ale problem zostałwyeliminowany, bo pożyczyłem windowsa od znajomego i dalej jest to samo... Dodam że mam sieć domową, w której pracuja, 4 komputery, drukarka, telewizor i telefony (ale one nie na stałe), router TP LINK'a TD -W8910G, , Win 7 x64 Ultimate. Dodam jeszcze że formatujać komputer nie do końca go formatowałem, tylko po prostu wrzucałem płytkę windy i instalacja stare systemowe pliki wrzucało do tego folderu "windows.old" który potem usuwałem, drugiej partycji nie ruszałem, czy moze to być jakiś upierdliwy wirus? a moze inna przyczyna, prosze o pomoc nie jestem asem, a próbowałem wszystkiego co przyszło mi do głowy i bez zmian... Ile maszyna moze napsuć człowiekowi krwi.. Z góry dziękuję za pomoc. A jeśli potrzebne jeszcze jakieś dane to proszę nie wyzywać od razu od góry do dołu tylko napisac co potrzebne, jestem tylko człowiekiem i mogłem o czymś zapomnieć bądź uznać za niepotrzebne, jak już wspomniałem nie jestem asem... A człowiek nie jest maszyną i zdaża mu się zapomnieć, choć jak widac nawet maszyny mają swoje odchyły... (patrz mój komputer, który ma zaledwie rok... Mam nadzieję że to tylko problem z jakimś oprograowaniem bądź ustawieniami...)

 

PS: Próbowałem Mozilli, IE oraz Chrome'a... Bez antyvirusa, bez defender, zapór itp również próbowałem i bezskutecznie...

 

 

#edit

 

Właśnie wszedlem na inny komputer i tam również niektore strony nie chcą sie wczytywac, moze to zawęża poszukiwania, problemu, ale mi osobiście nie pomaga, czytałem coś o DNS'ach, ale nie mam pojęcia o co z tym chodzi i jak się za to zabrać... Proszę o pomoc...

Edytowane przez Banerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj router do ustawień fabrycznych i ustaw go jeszcze raz. Jeżeli to nie pomoże, jeżeli masz internet od Orange (TPSA) wpisz w zakładce dns w ustawieniach routera, te dwa adresy:

 

podstawowy (primary): IP 194.204.159.1

zapasowy (secondary): IP 194.204.152.34

 

DNSy, jeżeli masz internet od Netii:

 

podstawowy (primary): 62.233.233.233

zapasowy (secondary): 87.204.204.204

 

Jeżeli dalej nie pomoże to sprawdź na innym routerze.

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...