Skocz do zawartości
traktor

Telewizor do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem studentem, wynajmuję pokój o powierzchni mniej więcej 12-14m2 i szukam telewizora do 1000zł. Patrzyłem na telewizory używane ale doszedłem do wniosku, że lepiej kupić nowy telewizor z 2 letnią gwarancją door-to-door.

 

Na początku myślałem o telewizorze 32 calowym ale doszedłem do wniosku, że 29, 27 lub 26 cali też może być.

 

 

Funkcje na jakich mi bezwzględnie zależy to:

 

- 2 wyjścia HDMI

- tuner MPEG-4

 

 

Przeglądałem trochę telewizorów na allegro i widziałem, że są telewizory z USB, a nawet z możliwością podłączenia do internetu aby przeglądać YouTube. Nie są to funkcje niezbędne do życia, aczkolwiek miło by było gdyby telewizor je posiadał. Cały czas mam jednak na uwadze fakt, że budżet jest ograniczony.

 

 

Ewentualnie istnieje możliwość kupna telewizora bez wbudowanego tunera MPEG-4. Jeżeli tańszy telewizor będzie miał lepsze parametry, wyjście HDMI ale nie będzie miał tunera, mogę oddzielnie dokupić tuner w granicach bodajże 120-150zł.

 

 

Czy moglibyście mi coś polecić?

 

 

Myślałem nad tym: http://allegro.pl/telewizor-lg-lcd-26-cali-26ld320-dvbt-mpeg4-usb-i2663217556.html ale szczerze mówiąc nie za bardzo się na tym znam.

 

 

Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...