Skocz do zawartości
pawelekmal

Logitech K400

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem bezprzewodową klawiaturę z touchpadem Logitech k400 i podłączyłem ten mały odbiornik USB do kompa i sterowniki zainstalowały się same , ale odnalazło urządzenie jako urządzenia od MotioninJoy (miałem taki program do obsługi padów ps3/xbox na pc) i klawiatura nie działa. Odinstalowałem ten sterownik jak również cały program motioninjoy, ale podłączając odbiornik ciągle instaluje sterownik od firmy motioninjoy i klawa dalej nie działa. Pobrałem oprogramowanie do tego odbiornika ze strony logitecha i zainstalowałem, ale gdy jest krok żeby podłączyć odbiornik do usb to po wpięciu tego nie wykrywa. Dodam, że podłączając odbiornik do laptopa, normalnie zainstalowało sterownik i wszystko działa.

 

Czy ktoś ma pomysł jak uruchomić k400 na pc?

 

btw. w panelu sterowania/sprzęt mam dwie myszy i dwie klawiatury, a USB reciver jest w kategorii "nieokreślone"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, pobrałem oprogramowanie ze strony producenta. Ten program od unifying nie wykrywa podłączonego odbiornika. Gdy jest krok, żeby go włożyć, jest napisane żeby poczekać chwilę, ale nic się nie dzieje i przycisk "next" jest nieaktywny. A SetPointem to mogę ustawiać np. czułość myszy itp, ale nic z tego bo klawa nie działa. Także domyślam się, że problem leży przy sterownikach odbiornika. Jutro będę walczył z tym: pousuwam co się da z panelu "sprzęt" i podłącze na nowo. Przydałby mi się plik ze sterownikiem od tego odbiornika, żeby go wskazać przy instalacji, a nie żeby sterownik pobierał się przez windows update.

 

edit: problem rozwiązany. Problemem były sterowniki od motioninjoy, które krzaczyły ze sterownikami od logitecha. Trzeba było je odinstalować i po restarcie załadowały się dobre sterowniki. Ten sam problem wraz z rozwiązaniem znalazłem na forum motioninjoy

hi,

 

there is something really wrong with the new version. the 0.6.0004 version kills my logitech anywhere mx mouse. it seems the new driver (clean install) dont work with the logitech unifying receiver/driver. when i uninstall the Motioninjoy Virtual Xinput device for Windows from the System (Win7 64bit) the mouse works again.

plz fix it

 

edit:

0.6.0003 works without a problem like before.

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...