Skocz do zawartości
bat

kupowac cd-rw na allegro?

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nagrywary są teraz tak tanie (TEAC 52x za 250zł), że możesz sobie darować używaną. No chyba, że zależy ci na 80zł, albo chcesz łykać jakąś 16x. Ew. łykaj nowego Lite-on (żadna rewelacja, ale nówka) wersja OEM za jakieś 180zyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie posiadam teaca 4x na scsi i jestem zaje..... zadowolony tyle tylko ze troche ze wolno to idzie, zalezy mi na 40x i subkanalach, no i do teaca mam zaufanie, ale nowy troche za duzo kosztuje, myslalem o liteon, i chyba drugi bylby w kolejnosci za teac, pytanie: uzywany teac czy nowy liteon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liteon .... - nic uzywanego z napedow sie niekupuje a szczegolnie powyzej pol roku uzywania - jak myslisz po co ktos przedaje nagrywarke uzywana 48 albo 52 ??? - bo sa z nia jakies problemy - przeciez nieprzesiada sie na nic szybszego - miedzy teacami a liteonami przy cdrw wedlug mnie niezauwazysz rnicy teac'i kroluja w odczycie audio - wkoncu robia sprzet audio za kilka tysiecy - a liteony maja najlepsza korekcje bledow z wszystkich wyprodukowanych do tej pory nagrywarek w pulapie od 150 do 400 zl - ja bym bral liteona nowego bez zastanowienia - tylko 48 - niewart dookladac nawet 20 zl do 52 - strata kasy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANTHER X mylisz sie :P

 

Najlepsza korekcje bledow ma LG, udowodnione w testach na CDRINFO, nie jest to duza roznica ale jest :)

 

Co do reszty to Teac 52x to g.o.w.n.o. jest to OEM czegos ale zapomnialem czego, chyba asusa, nie chce mi sie szukac teraz po cdrinfo. of course Teac 40x rzadzi, ale nowego nigdzie nie kupisz.

Kup LG albo Liteona, obie sa dobre, ja bym wybral LG bo ciszej chodzi i ladniej wyglada, a reszta jest prawie taka sama.

 

Dla mnie EOT nie bede sie klocil ktora CDRW jest najlepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam posiadam Yamahe i LiteOn'a ale mam na codzien tez stycznosc z Teac'iem. Jesli chodzi o zywotnosc to duzo wieksza ma Teac. Dlatego polecilem _uzywanego teac'a_ a nie Liteon'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam posiadam Yamahe i LiteOn'a ale mam na codzien tez stycznosc z Teac'iem. Jesli chodzi o zywotnosc to duzo wieksza ma Teac. Dlatego polecilem _uzywanego teac'a_ a nie Liteon'a.

z tymi teacami to ostatnio roznie bywa najlepsze modele byly do 40x wlacznie potem firma cos obnizyla loty czesto nagrywarki sie psuja, duzo zwrotow do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magrywarka Teac ta 52x to OEM Asusa :) wiec nie jest to asus w opakowaniu Teac'a.

A o zywotnosci teac'a tego 52x nie mozesz sie jeszcze wypowiadac, za malo czasu jest na rynku

Wiec spiewka z zywotnoscia jest malo wazna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...