Skocz do zawartości
SGhost

Bardzo dziwny problem z polaczeniem internetowym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, swoja droga dziwny, z polaczeniem z internetem. Wlaczajac jakis film na tube etc na poczatku pare sek ladowanie wystrzeliwuje do przodu, potem maksymalnie zwalnia, w koncu staje i juz nie rusza, wystarczy dac sekunde dalej i znowu laduje jak wczesniej i tak do za... Przy sciaganiu jakichś plikow, wkoncu przerywa, przy przegladaniu stron czasem jest taki dziwny zwis, ze laduje, laduje, laduje i tak moglby bez konca, musze zatrzymac i otworzyc jeszcze raz, wtedy otwera sie odrazu. Jest to bardzo irytujacy problem, ale nie wiem juz od czego to moze byc. Przegladalem np tube i odpalilem pingowanie tube, w momecie kiedy sie zatrzymywal film ping wzrastal prawie do 200, ze dwa razy i potem znowu bylo normlanie. Pingowwalem tez brame i jest bardzo rozwalony ping od 7 do 44, ale ogolnie pakietow nie gubi. Wiec nie wiem na ile jest to wina lacza. Chociaz wydaje mi sie, ze sprzetowo ogarnalem temat, wszystko sprawdzilem, nie ma problemu, ominalem rotery, karty wifi, i podlaczylem modem bezposrednio, jest to samo. Ogarnia to ktos?

Edytowane przez SGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a test prędkości łącza który obciąża na maksa połączenia próbowałeś czy działa normalnie czy też wywala? Sugerował bym równiez sprawdzić czy to kwestia softu ->nagraj na pendriva jakieś livecd z linuxem i sprawdz czy tam działa normalnie. To będziesz wiedzieć czy to hardware czy software, jak software to reinstal. Jak hardwere to może kwestia walniętych kabli albo uszkodzonej sieciówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy tescie predkosci, wiadomo ping rosnie, wkoncu mam uplynal limit(jedno razowy), ale test chodzi normlanie, nie wywala, konczy, predkosc tez ok. Jeszcze musze sprawdzic softowo jak mowisz, jak bede mial chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...