Skocz do zawartości
michu98

Nowy zestaw - zero reakcji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zakupiłem w morele.net nowy sprzęt, msi z77g43, i5 3450, msi gtx660, crucial ballistix sport DDR3 8GB, ocz zt 550W, fractal design arc, samsung 830 ssd 128gb.

 

Całość złożyłem, i... zero reakcji. Podłączyłem na nowo i to samo, zero reakcji nic nawet nie drgnie. Podejrzewałem zasilacz, ale działa na innym zestawie, zostawiłem płytę, procka i ram sytuacja ta sama. W takim wypadku to chyba dostałem nie sprawną płytę główną?

 

Proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak robię, zero reakcji.

 

Piny wyglądają OK, podłączam poza obudową, załączam śrubokrętem, front panelem z obudowy, nadal zero reakcji. Jeszcze jakieś rady? Jestem w kropce Dołączona grafika W innym wypadku pozostanie mi odesłać płyta z prockiem do morele.

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobiłeś tak jak mówiłem, no to odpowiedź nasuwa się sama. MOBO lub CPU. Z prawdopodobieństwa można zgadywać, że winna będzie płyta. Uszkodzony zalakowany procesor na starcie to naprawdę sporadyczny przypadek. Natomiast na płycie jest wiele możliwości uszkodzeń. Prawdopodobnie będzie jakieś zwarcie lub przerwana ścieżka. Myślę, że będziesz musiał odesłać MOBO :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam zdjęcie podstawki i dołu procka, zauważyłem tak jakby "podwójne kropeczki" mimo że piny wyglądają OK, nie wiem jak ewentualnie mogły powstać, procka można zamontować w jeden możliwy sposób, no i gdyby było nie tak to chyba wszystkie miałyby owe podwójne kropki? Nie pierwszy raz montowałem procesor (no pierwszy raz na 1155 ;) ) i nigdy nie miałem z tym problemów.

 

https://dl.dropbox.com/u/91907197/20121125_161227.jpg

 

https://dl.dropbox.com/u/91907197/20121125_161016.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...