Skocz do zawartości
igorkoch

Konkursy na portalu - propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

 

W związku z dyskusjami na temat konkursów, ich regulaminów, wątpliwości co do sposobu wyłaniania zwycięzców mam pewną propozycję. Rozumiem, że w regulaminie nie można napisać o losowaniu zwycięzców bo będzie to podlegać pod ustawę o grach losowych co jak się domyślam powoduje problemy prawne - no i ok niech tak będzie. A może z góry ustalić kto wygra ? Widzę to tak - mamy trzy sposoby wyłaniania np:

 

- pierwszy, dziesiąty, ostatni (zgłaszający się do konkursu z poprawnymi odpowiedziami)

- 17, środkowy (liczba biorących udział dzielona całkowicie przez dwa), 8 od końca (liczba uczestników minus osiem)

- ostatni, n-ty (liczba biorących udział dzielona całkowicie przez pięć), n-ty (liczba biorących udział dzielona całkowicie przez 13)

 

Do pytań konkursowych dokładamy dodatkowe pytanie : "Wybierz sposób wyłaniania zwycięzcy" i robimy plebiscyt. Klucz wyłonoiny zostaje w drodze głosowania.

 

Przy ogłaszaniu wyników konkursu redekacja udostępnia tabelę : nick, data zgłoszenia, numer kolejny zgłoszenia, wybrany przez zgłaszającego numer klucza wyboru

Tabela zawiera wszystkie zgłoszenia.

 

W ten sposób każy może sprawdzić jak się odbyło przyznawanie nagród.

 

Co Wy na to ?

 

A ... i pozdrawiam Silvanę , który życzył mi żebym już nic nigdy nie wygrał na PurePC (http://forum.purepc....onkurs-tp-link/) - taki post też liczy się do aktywności ?

Ja Ci życzę żebyś od czasu do czasu coś wygrał. Możesz dalej odliczać moje posty - jak będziesz robił to dokładnie to może ja ufunduję Ci nagrodę

 

Pozdrawiam

Edytowane przez igorkoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...