Skocz do zawartości
mikerbest

Wielozadaniowy laptop za 4500 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę Was o pomoc w wyborze laptopa który, będzie służył do oglądania filmów, grania w najnowsze gry a także do użyczania mocy obliczeniowej w projektach BOINC.

Moje wymagania to matryca FHD 17 cali. Laptop będzie grał rolę DTR więc waga jest bez znaczenia.

Cena maksymalna 4500 PLN.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, ale są dwa ale:)

Wykracza ponad budżet :P

670M to fermi, więc szykuj się że bedzie ciepło.

 

Ja na Twoim miejscu rozważyłbym:

http://www.sferis.pl/produkt/66904-msi-ge700nd-223pl-i7-3630qm-8gb-17-3-led-fhd-750gb-gf660m-2gb-windows-8.html

 

Mocy w grach troszkę mniej, ale żywotność powinna być większa i sporo w kieszeni zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop będzie miał zawsze sporo ograniczeń, nawet jeśli będzie miał matrycę Full HD i ekran 17 cali, nie zastąpi w 100% desktopa - z Twoim budżetem i wymaganiami przyjrzałbym się na pewno Toshibie Satellite P70 To jest nowa sprawa, następca Satellite P875, ciekawy kompromis między notebookiem multimedialno-gaminowym a czymś do pracy. Moja druga propozycja, trochę mniej nastawiona na multimedia, a bardziej na pracę to HP ProBook 470 - matowa matryca, ekran 17,3", niestety tylko HD+

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...