Skocz do zawartości
Seiben

Problem ze sterownikiem ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu mam problem ze sterownikiem ekranu, przeglądam internet, czy gram nieważne, ekran zaczyna migać i zwieszać się, następnie wyskakuje komunikat (w załączniku).post-157299-0-98993100-1355996086_thumb.jpg

I tak w kółko, często później występuje bluescreen i reset. Reinstalowałem sterowniki, ale nic to nie dało, sprawdzałem najnowsze, ale nadal to samo. Moja karta to GF GTX 550 TI, proszę o pomoc, pozdrawiam.

Edytowane przez Seiben

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto opis błędu po bluescreen`ie, może ktoś wie o co chodzi:

 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

 

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: 116

BCP1: FFFFFA8007387010

BCP2: FFFFF880073AF394

BCP3: 0000000000000000

BCP4: 000000000000000D

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 256_1

 

Pliki pomagające opisać problem:

C:WindowsMinidump122012-16598-01.dmp

C:UsersSeibenAppDataLocalTempWER-30201-0.sysdata.xml

 

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft....88&clcid=0x0415

 

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

C:Windowssystem32pl-PLerofflps.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniż taktowania na rdzeniu i pamięciach powiedzmy o 20MHz, jeśli nie pomoże wyślij kartę na gwarancję.

Opisany przez Ciebie problem nie jest rzadkością.

 

Wyobraź sobie co by było gdyby karta była już po gwarancji?

Właśnie dlatego nigdy więcej nie kupię nvidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe tez ze jesli ingerujesz w sterownik np. modyfikujesz profile graficzne albo stosujesz np NVidia inspectora lub tez jakiego programu do krecenia ktory nie odpowiada Twojej grafie to taki blad sie pojawia. Przeinstaluj-wyczysc w trybie awaryjnym(DriverCleaner,Driver Sweeper) i zainstaluj nowe od http://www.tweakforce.com/ (best) z wylaczeniem podpisu cyfrowego sterownikow(!!) i graj w cos nie uzywajac na razie niczego dodatkowego i bedziesz wiedzial na czym zecz polega. Mam to samo ale z niektorymi grami i z niektorymi sterownikami np. FARCRY 3 plus Xtreme-G 310.54 Win7-8 64bit plus NVidia inspector z wlaczona funkcja blokowania klatek (ta pocja u mnie najzcescie ukazuje ten komunikat). Jestem prawie pewny ze to pomoze x).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...