Skocz do zawartości
Squezzer

Użytkownicy Silientium PC Fortis HE1225

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,

(Jeżeli zły dział to przepraszam, ale nie wiedziałem czy tutaj czy giełda)

Przepraszam za taką formę postu ale mam ogromną prośbę do osób/osoby używającej Fortisa HE1225 na socketach Intela.

 

Dzisiaj zakupiłem sobie w.w zestaw (cooler + wentylator) ale po zakupie i opłaceniu okazało się, że w moim zestawie nie będzie 2 blaszek dołączanych zawsze do zestawu , które są niezbędne do montażu na socket am2+/am3. (screen poniżej zaznaczone na czerwono , 2 od lewej.)

post-197342-0-45581900-1357944490_thumb.jpg

I teraz już to co chciałbym od was kochani forumowicze uzyskać ;-):

Wersja prosta:

- Potrzebuję zeskanowany obrys obu płytek

Wersja rozszerzona

- Jeżeli ktoś ma te płytki i są mu zbędne i mieszka na terenie Poznania lub jest w stanie podczas codziennego spaceru wysłać to do mnie (oczywiście pokrywam wszelkie koszty + zakupionych piw podczas spaceru ;) lub umożliwić mi odbiór osobisty to wtedy byłbym dosłownie wniebowzięty.

 

Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może prościej skontaktować się z producentem, sprzedawcą wyjaśnić sprawę. Mi do tabletu GOCLEVER TAB A73 przysłali ładowarkę bez żadnych kombinacji. To była edycja biedronkowa. Biedronka sprawę olała a Goclever przysłał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...