Skocz do zawartości
wunat

lacze radiowe i klopoty ;(

Rekomendowane odpowiedzi

sprawilem sobie dzisiaj lacze radiowe i odrazu klopoty ;( . Mam urzadzonko firmy linksys na usb takie male smieszne z antenka, ale nie o tym to ja mialem. chodzi o to iz lacze strasznie sie slimaczy. wymyslilem ze to pewnie przez to ze nie widze stacji nadawczej czyli problem niby wiadomy. problem w tym ze w sofcie dolaczanym do urzadzenia jest cos do mierzenia jakosci i sily sygnalu a ona jest najczesciej nie mniejsza niz 70% a najczesciej oscyluje w granicach 95 %. tak wiec co robic ? nie ufac temu programikowi i jakos inaczej montowac to urzadzenie ? jak tak to jak ? plz help !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka za zamieszanie juz z tego zrezygnowalem. straty pakietow byly dduuuzzzzeee ;( a stacji nadawczej nie mialem prawa widziec bo stacja jest w moim bloku na 10 pietrze, ja mieszkam na 2gim i jeszcze blok jest tak lamany ze nadajnik jest za sciana ...sorka za zamieszanie juz z tego zrezygnowalem. straty pakietow byly dduuuzzzzeee ;( a stacji nadawczej nie mialem prawa widziec bo stacja jest w moim bloku na 10 pietrze, ja mieszkam na 2gim i jeszcze blok jest tak lamany ze nadajnik jest za sciana ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm sama instalacja miala kosztowac 350 PLN wiec jakbym jeszcze dorzucil na anttene i na sieciowke to bys sie nei kalkulowalo. przeliczyloem to wszystko i wyszlo ze za chello zaplace (w skali roku) wiecej o 9 PLN wiec ja nie mam pytan ;) aha tamto lacze tez bylo 512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...