Skocz do zawartości
Kaeres

9800GTX+ walnięta ?

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłem moją kartę na jednym zasilaniu razem z jak się okazało walniętym flopem.

Odpaliłem kompa i karta już nie wstaje.

Zasilanie jest tylko PCI-E tak, że wiatraczki z chłodzenia się kręcą ale sygnału na wyjściu nie ma.

Wydaje mi się, że poszło jedno z dwóch zasilań dodatkowych.

Czy serwisy się takim czymś zajmują i jest to tanie w naprawie ?

No i czy wg. Was też tylko zasilanie padło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się żeby nie śmiecić. Mój brat ma identyczny problem z tą grafiką tylko od BFG (9800+ OC). Wiatraki kręcą się z maksymalną prędkością i poza tym - nic.

Myślę że nie ma sensu się bawić w naprawę dlatego chciałbym wybrać inną. Tyle że ciężko znaleźć teraz grafikę na pcie 1.0. Myślałem że wszystkie wersje pcie są ze sobą zgodne ale po śledztwie okazało się że nie koniecznie. Płyta główna identyczna jak u kolegi, czyli Gigabyte EP35-DS3.

Da się dobrać jakąś grafikę do tej płyty? Używane mnie nie interesują.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ciężko znaleźć teraz grafikę na pcie 1.0. Myślałem że wszystkie wersje pcie są ze sobą zgodne ale po śledztwie okazało się że nie koniecznie.

 

Akurat tutaj się mylisz w pcie 1.0 pójdą karty na pcie 2.0, 2.1 i 3.0.

Według mnie nie warto naprawiać tej karty, tylko kasę marnujesz. Lepiej kupić nową kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj się mylisz w pcie 1.0 pójdą karty na pcie 2.0, 2.1 i 3.0.

Według mnie nie warto naprawiać tej karty, tylko kasę marnujesz. Lepiej kupić nową kartę.

 

Jesteś pewien? Na kilku forach wyczytałem że pcie 1.0 dostarcza za mało energii i wiele kart nie będzie działać mimo dodatkowego zasilania z zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś odkupić moją grafę z walniętym chipem ?

Samo chłodzenie na niej to Arctic Cooling Accelero Xtreame 9800

 

Czekam na oferty, a później wywalam na allegro.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...