Skocz do zawartości
Sn1PeReK

Problem z czarnymi paskami po boku ekranu podczas grania.

Rekomendowane odpowiedzi

Można się przyzwyczaić ;)

 

Obstawiam problem z kartą. Potwierdzisz to podłączając komp do innego monitora.

 

Na początek zrób jedno. Przy wyłączonym komputerze wywal te przejściówki zasilania molex=>pci-e 6pin. Podłącz zasilanie karty z odpowiedniej wtyczki zasilacza. Widać ją na zdjęciu - ma dole, czarna wtyczka, 3 zółte przewody, trzy czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobię tak dzisiaj jak wyłączę komputer i jutro zobaczę czy to coś pomogło.

Wiesz co karta jest prawie nowa stara wytrzymała 3 lata.Ale dla pewności wezmę monitor inny i zobaczę czy problem dalej występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co karta jest prawie nowa (...).Ale dla pewności wezmę monitor inny i zobaczę czy problem dalej występuje.

 

O dzięki łaskawco. Mając inny monitor w domu powinieneś od tego zacząć. Wiedziałbyś czy problem tkwi w monitorze czy komputerze. Wolałeś jednak stracić cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej idę wpiąść przejściówkę molex

 

Wydaje mi się że problem ustąpił po 10 min grania żadne paski się nie pokazują ale dla pewności idę jeszcze raz zobaczyć.

 

Nie.Jednak paski występują dalej nic nie pomogło ściągnięcie przejściówki molex nic nie dało było to tylko chwilowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprawdź programy działające w tle? Ten pasek pokazuje się tylko na wysokości tapety pulpitu; na wysokości paska zadań tam gdzie zegarek jest normalny obraz. Może jakiś program czy coś się próbuje przebić? Taka drobna sugestia tylko ;p

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mam włączone podczas grania GG i Skype i ten pasek jest chyba wielkości GG ale GG mam opuszczone na pasek czy może to być właśnie wina GG sprawdze dzisiaj.

 

 

deadfrog dziękuję ci za podsunięcie pomysłu. Przypomniałem sobie że miesiąc temu właśnie aktualizowałem GG i to właśnie po aktualizacji GG te czarne paski zaczęły wyskakiwać. Po wyłączeniu GG w grze Far Cry 3 jak i w innych grach żadne paski się nie wyświetlają wydaje mi się że problem został naprawiony dziękuję również Klausowi za inne pomysły i dziękuję wszystkim którzy pomagali mi rozwiązać ten problem. Dołączona grafika

Jeżeli problem by wystapił ponownie nie z przyczyny GG to napiszę jeszcze raz.

Pozdrawiam :D

Edytowane przez Sn1PeReK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...