Skocz do zawartości
pkp

XELO RADEON 9100-128 bit

Rekomendowane odpowiedzi

mam następujący problem: zakupilem wczoraj na gieldzie r9100 firmy Xelo. Riva i aida wykrywaja magistrale 128 bit ale wyniki osiagniete w 3dmarku sa na poziomie radkow z magistrala 64bit. (5300 w 3dmarku 2001). Co począć z takim badziewiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jednym ze sklepów w Gdańsku dorwałem właśnie takie coś... Niby XELO Radeon 9100 128 bit... a w środku kastrat PowerColor 9100L.

Ale oddali kasę bez szemrania i w sklepie obok trafił się Radek z podpisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reinstala zrobilem kosci sa 4 ale 32 bit (najprawdopodobniej), tylko spojrzalem teraz na taktowania: 250/185 jade z tym jutro do zwrotu mam nadzieje ze zwroca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa jesli masz tego duraka ustawionego 10x100 to twoj wynik jest jak najbardziej wpozadku ja mam tez cos koło tego ale moja karta ma 254na440mhz i antek niestety też chodzi na 10x100 iu jeszcze to mabo..ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dziwne co piszesz bo Xelo czy nie Xelo karta Ati i powinno iść dobrze.Ja mam kartę Xelo i mam 7734 pkt w 2100 bez kręcenia w standartowych ustawieniach w 3dmarku. wiec sądze że u ciebie to nie jest wina karty :o Przeinstaluj system i zainstaluj program Rage3d do kręcenia ustaw w profilu Max Performance i karta dostanie takiego kopa aż miło przedtem nawet jak ustawiałem max wydajności niestety nie dawało to aż takich rezultatów jak po rage 3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienilem tego radeona na gf4ti4200 Sparkle. Wkladam karte do kompa a tu nie rusza tylko slysze pare sygnalow dzwiekowych ktorych znaczenia nie znam. Moze to zasilacz bo jakiegos noname 250W. Jaki najlepszy najtanszy zasilacz kupic. A moze karta jest z<span style="color:red;">[ciach!]</span>a bo u kumpla sprawdzalem na zasilce tez jakies wymyslnej Rubikon 300 W i tez nie poszla. Juz mam dzisiaj dola :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...