Skocz do zawartości
Keegen

Program do nagrywania pulpitu, gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałbym uzyskać od Was odpowiedź, co może być przyczyną tego, że mimo miarę dobrych podzespołów gra podczas nagrywania Frapsem tnie. Raz jest 60 klatek, wszystko fajnie ale jak oglądam nagranie ono się tnie lub podczas nagrywania klatki spadają do 15-20 co jest cholernie niefajne.

Testowałem Bandicama, ale denerwuje mnie ten napis, a pełnej wersji nie chcę kupować. Sprawdzałem również Action!, który wariuje. Dalej jest Fraps o którym wspomniałem oraz MSI Afterburner, gdzie podczas nagrywania mam ścinki na 0,3 sekundy.

Osobiście stawiam albo na RAMy, albo na wolny zapis na dysku.

Moja pełna specyfikacja, kilka rzeczy niepotrzebnych ale jest to kopiuj-wklej.

CPU: AMD FX-8150 8x3,6GHz@4,2GHz

MOBO: Gigabyte GA-970A-D3

GPU: Asus Radeon HD 7850 1GB

RAM: 2x2GB 1333MHz Kingston HyperX Blu (Za kilka dni dojdą takie same pamięci - 4x2)

HDD: Segate 500GB

Zasilacz: Tacens Radix V-650

Obudowa: Antec Three Hundred

Chłodzenie: Fera HE1224

Monitor: Asus VK248H

Mysz: Gigabyte M6900

Klawa: Teraz Tracer Maybach SL | Wkrótce Microsoft SideWinder X4

Słuchawki: Genius HS-G500V

Internet: 20mb/0,6mb Dołączona grafika

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściny = dysk.

Najlepiej nagrywać na inny dysk ale nie model green.

 

Ważne jest też w jakiej rozdzielczości nagrywasz - im większa to naprawdę mocno rośnie rozmiar danych do zrzutu.

 

na frapsforum jest cały topik poświęcony nagrywaniu frapsem - http://frapsforum.com/threads/best-fraps-performance-tips-afaik.559/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytując siebie: Sprawdzałem również Action!, który wariuje

 

No ale po formacie działa jako-tako. Niby 720 ale obraz wygląda na gorszy. Co nie zmienia faktu, że program lepszy wg mnie od frapsa, póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...