Skocz do zawartości
osk

Karta Sieciowa WIFI USB TP-LINK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od wczoraj jestem posiadaczem nowego pc. Chciałbym się zapytać co najlepiej kupic do 50zł chodzi mi o karte sieciową na usb wi-fi (od wifi dzieli mnie jedna ściana). Jest możliwość podpięcia kabla sieciowego od modemu ale bym musiał robić dziury w ścianiach i dokupywać kable. Które modele tp-link są najlepsze? Może jakieś inne firmy?

 

Propozycja : http://www.x-kom.pl/p/51977-karta-sieciowa-usb-tp-link-tl-wn722n-80211-b-g-n-150mb-s.html

 

 

Serdecznie Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wole kupić kabel sieciowy 5,5m za 10zł. Tylko mam pytanie, bo zawsze podłączałem kabel sieciowy z routera do pc i wszystko chodziło. A to nie powinno iść z modemu do pc i z modemu do routera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wole kupić kabel sieciowy 5,5m za 10zł.

 

Bez sensu.. przy obecnych cenach kart sieciowych nie bawiłbym się w plątaninę kabli, których już i tak przy komputerze masz sporo..

 

Tylko mam pytanie, bo zawsze podłączałem kabel sieciowy z routera do pc i wszystko chodziło. A to nie powinno iść z modemu do pc i z modemu do routera?

 

Nie do końca rozumem pytanie.. Ale ogólnie wszystko zależy od tego jaki masz modem.

Generalnie jest tak:

Koncentryk => Modem => Router => komputery + komputery WiFi

 

Ale u siebie mam np:

Koncentryk => Modem => Router => komputery WiFi

|

Komputer

Edytowane przez xbora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...