Skocz do zawartości
k0rb0l

Zawieszanie się PC przy uruchamianiu Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem ciągnie się juz od 2-3 tygodni jak to zakupiłem nowego PCta. Dochodząc metodą prób i błędów moge wykluczyć niektóre przyczyny o które pewnie bedziecie się pytać:)

 

1. Czy wyczyściłem skrzynke?tak

2. Sprawdziłem dysk?tak(podpiąłem drugi i z drugiego uruchamiałem gry i nadal klapa)

3. Pasta na procesorze? Tak wymieniona

 

Do tego założyłem aktywne chłodzenie na grafike bo był sam radiator, co skutecznie obnizyło temperature (8500GT)

 

Wszystkie styki, przewody, końcówki posprawdzane, miernikami temperatury także (SpeedFan)

 

Dołączona grafika

 

 

 

NADAL NIE WIEM O CO CHODZI I JEST TO BARDZO IRYTUJĄCE, pomóżcie dobrzy ludzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi zasilacz , który mogę podpiąć dla testu to AKYGA RPL PSU 400W P4.

 

Orhos jest już na 35 minucie sprawdzania, wrzuce screena z HWM z temperaturami po godzinie i pewnie logiem z orthosa

 

no i żadnego błędu Orthos nie wywalł po godzinie, chodził dalej...a tu compare z przed godziny i po godzinie :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba dyski maja problemy, aczkolwiek widac tylko pierwszy.

Realokowana liczba sektorów 1, to jeszcze da się spokojnie przeżyc.

 

Jesli masz typowy freeze ssytemu albo reset - to moim zdaniem wina zasilacza.

 

Sprawdź jeszcze czy nie masz spuchnietych kondensatorów na płycie głównej albo grafice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...