Skocz do zawartości
zaodrze244

Noctua NH-D14 z 2xNF-A15PWM

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem wentylatory na noctule na 2xNF-A15PWM. toż to cud techniki jest, nawet na pełnych obrotach są ciche. wymieniłem również wentylator z tyłu na NF-A14 FLX. poprzednio miałem fabryczny coolermastera. z tym gdy przykładam rękę przy tych samych obrotach 800rpm czuć wyraźnie że noctua przepycha więcej powietrza.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w stosunku do fabrycznego zestawu wentylatorów nie mam obecnie porównania ponieważ od ponad roku miałem założone 2xThermalright TY-140 i po zmianie na nf-a15 pwm temperatury są takie same. różnica jest natomiast tam gdzie jest to dla mnie istotne czyli głośność pracy. thermalright które miałem do tej pory były bardzo ciche w stosunku do 2xNF-14 FLX które również przewinęły się przez moją noctue, ale te nowe NF-A15 PWM wymiatają.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Przeglądając zdjęcia twojej budy, naszła mnie chęć wymiany wentyli na mojej Noctu-a, czym prędzej zakupiłem je w proline. Niestety pojawił się problem, za Boga nie dam rady założyć orginalnych zapinek na tego wentyla. Może mi doradzisz jak Ty to zrobiłeś?

 

 

Pozdrawiam

 

floyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...