Skocz do zawartości
Hellucinate

Problem z Wi-Fi - MSI GX60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam problem z wi-fi, a polega on na tym, że laptop non stop traci połączenie z internetem. Nie wiem za bardzo w czym może tkwić przyczyna, bo na drugim laptopie wszystko chodzi ok, sterowniki do karty zostały pobrane ze strony producenta, Widows 7 (64 bitowy) jest oryginalny z zainstalowanymi łatkami, na komputerze jest program antywirusowy (poza tym system jest świeży, ma dopiero 2 dni).

Internet działa przez kilka, kilkanaście minut po starcie systemu (a czasami kilkanaście sekund), a potem samoistnie się rozłącza (bez możliwości ponownego połączenia). Pomaga ponowne uruchomienie, ewentualnie zastosowanie jakiejś zmiany w ustawieniu karty.

 

Poszperałem trochę na forum i rozwiązałem problem. Przyczyna tkwiła w złych sterownikach (swoją drogą to troszkę dziwne, że producent na swojej stronie umieszcza sterowniki które nie działają poprawnie). Jeżeli ktoś w przyszłości będzie miał podobny problem to odsyłam na stronę: http://www.notebook-driver.com/pl/msi/msi-gx60-notebook-windows-drivers-utility/ - te działają poprawnie.

Niestety nie mogę usunąć tematu, więc proszę o jego zamknięcie/usunięcie i przepraszam za zaśmiecanie.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąłśnie gdybym miał coś doradzać to obowiązkowo reinstal sterowników,często niby instalujesz dobre ze strony producenta,a jednak okazuje się,że do nieodpowiedniej wersji systemowej. Najważniejsze,że przyczyna rozwiązana,dzięki też za link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...