Skocz do zawartości
Frekas

Brak sterowników podczas instalacji MBA 2012 ML Win 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, posiadam MacBook'a Air z połowy 2012r (system ML). Posiadam dosyć spory problem odnośnie zainstalowania na nim Windowsa 7 z pen-drive'a. 

Wszystko robie za pomocą bootcamp'a w wersji 5.0.2. Tworzę dysk instalacyjny USB, pobieram najnowsze oprogramowanie "okienek" oraz tworzę partycję BOOTCAMP. 

Wszystko super aż do czasu gdy mam wskazać dysk do zainstalowania systemu i pokazuje mi się informacja (http://zapodaj.net/e1ce3fee39dae.jpg.html)... brak sterownika, tylko jakiego sterownika jeśli niby wszystko zostało pobrane z aktualizacji itp. Od tego momentu nie mam zielonego pojęcia co mam dalej zrobić. 

Szukałem trochę czasu o tym problemie na yt, google ale nie znalazłem nic satysfakcjonującego. Dlatego z problemem zgłaszam się do was

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawi Ci się to powiadomienie, kliknij "Cancel", wrócisz do poprzedniego ekranu, przełóż pendrive z instalką Windows do innego portu USB i kliknij Instaluj.

 

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-hardware/a-required-cddvd-device-driver-is-missing-usb/61eda679-66cc-4512-b175-d02871394461

 

Daj znać czy pomogło. Jeśli nie, może to być np. objaw uszkodzenia ściągniętego obrazu Windows/instalki na USB - ewentualnie spróbuj ściągnąć/utworzyć ponownie.

Edytowane przez Night_Bird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...