Skocz do zawartości
hotkey

Za ile Titanek??

Rekomendowane odpowiedzi

pozwolicie ze sobie pokrzycze :

 

KOLES PYTA O TTC-D5TB(TC) czyli chodzi mu o ten model !!! :

 

Dołączona grafika

 

A teraz upewnijcie sie ... WSZYSCY KTORZY PODAWALISCIE CENY PONIZEJ 50ZL TO PODAWALISCIE CENY ver.(TC) [ze sterbrnym wiatrakiem, szesciopunktowym zaczepem i czujnikiem termicznym regulujacym obroty ] ????? Czy czytac nie umiecie i na TC nie zwrociliscie uwagi ??? hm ??

 

Czy moze mówiliscie o ver. (2),(3) z czartnym wiatrakiem i 2 - punktowym zaczepem i bez regulatora obrotów ????

 

BO TERAZ KOLES BEDZIE CHODZIŁ PO GIELDZIE NA BALICKIEJ I WYBRZYDZAŁ : bedzie szukal TC za 29 zł

!!! i sie na forumowiczów w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ial

NAUCZCIE SIE CZYTAC

 

PS. W krakowie b. trudno jest dostac ten wiatrak ... a tak sie sklada ze ja mam nowke (jeszcze dziewica) do sprzedania wlasnie w krakowie ... kupilem ja za 49 zl w MINTcie w wawie bo w krakowie wersji TC nie moglem znalezc !!!!!!!! GG 1509112 odezwij sie jak tam bylo na gieldzie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio. Kupiłem sobie Titanka TTC-D5TB(4). 40zł. Całkiem spoko jest. Rano(przy niższej temperaturze - mam okno na zachód :D ) robiłem testy. A więc:

stary cooler Titan

po włączeniu

Winzgrozy 45-47 36-37

 

po kilku

minutach 48-49 38-39

stresu

 

Dodam, że stary cooler był od Celerona!!(a ja mam Durona)i nie było pod nim pasty(teraz mam tę od Titana). Sku*****n nie chciał zejść, ale jakoś się udało. Niestety teraz do pokoju zawitało słoneczko i przy chodzeniu po necie jest 42 C :evil: Mam (tak dla odmiany) kilka pytań, ale to w oddzielnym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde Erio, jak bym wiedział kilka godzin wcześniej........

 

A tabelka

 

stary cooler

 

po włączeniu

Winzgrozy 45-47

 

po kilku

minutach 48-49

stresu

 

 

cooler Titan

 

po włączeniu

Winzgrozy 36-37

 

po kilku

minutach 38-39

stresu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...