Skocz do zawartości
RAIN MAN

Brak widocznego dysku zewnętrznego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam 2 dyski zewnętrzne Seagate o pojemności 750 GB oraz WD 1,5 TB mam problem gdyż po podłączeniu dysku Seagate nie widzi go gdy wejdę w Mój komputer a gdy wchodzę w panel sterowania , system i zabezpieczenia , narzędzia administracyjne , zarządzanie komputerem po wybraniu opcji magazyn i zarządzanie dyskami wówczas dysk o pojemności 750 GB jest tam widoczny.Jak mogę rozwiązać wyżej opisany problem tak aby był również on widoczny jak wcześniej w moim komputerze i kliknięciu w niego tam się otwierał jak resztę dysków hmmm.....???
Jeszcze jeden problem mam otóż nie mogę się pozbyć po kliknięciu w menedżer urządzeń stacji dyskietek już nie używam jej i nie mam nawet w komputerze.Co próbuję ją odinstalować całkowicie lub wyłączyć w zarządzaniu komputerem bezproblemowo się da.Lecz niestety po restarcie lub wyłączeniu komputera i ponownym uruchomieniu znów ukazuje się ona w moim komputerze i opcji urządzenia z wymiennymi nośnikami pamięci.Gdy znów ją odinstaluję jak wyżej opisałem i wyłączę komputer cały czas jest ten sam scenariusz.Może mi ktoś pomóc jak również i ten problem na stałe można rozwiązać aby się ta stacja dyskietek nie pokazywała w komputerze już hmmm.....???
Będę wdzięczny za pomoc i liczę na odpowiedzi jak rozwiązać można wyżej opisane problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj screen z zarzadzania dyskami. Probowales mu przypisac jakas litere? O ile oczywiscie jest poprawnie wykrywany.

 

Poszukaj w biosie opcji: Report No FDD to Win95, do tego wylacz kontroler stacji w biosie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...