Skocz do zawartości
Lisek

[OT] Koszulki, kubki i co tam jeszcze...

Czy jestes chetny na kupno czegos z logiem Tweak.pl?  

  1. 1. Czy jestes chetny na kupno czegos z logiem Tweak.pl?

    • Tak
      68
    • Nie
      20


Rekomendowane odpowiedzi

jestem za a nawet przeciw

 

hehe pomysł dobry, czarna koszulina z logiem tweaka.pl + jakiś fajny tekścik pod nim to by było fajne

 

może jeszcze naklejki na obudowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powered by tweak brzmi troche dziwnie bo w zasadzie nie ma to żadnego z wiązku z tym co jest w kompie  :lol:

no ale wiele z Nas kręci itd. itp. ;) swe kompy głównie korzystając z porad na forum lub na stronce tweak'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, zajebiste by byly takie kubki przezroczyste matowe i napis tweak.pl i do tego na dole jakis pasek i wogule jakis lol :lol: , fajne by tez byly koszulki jak juz mowilem z logiem u gory po stronie serca :lol: Spodenki by tez byly zajebiste takie pod kolor moze koszulki? :o co tam jeszcze...hmm... podkladka pod mysz mogla by sie przydac noi jakby mozna bylo to oddzielna naklejka tweak.pl , mi by sie taka przydala np nakleic na piornik czy ksiazke :D :lol: A i na mysl mi jescze naszla np BLUZA tweak.pl moglaby byc czarna...ale logo jasne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym np chcial gacie - jakies takie sexowne zeby laski sie moczyly na ich widok - z jakims wymyslnym logo tweak.pl i oczywiscie P4 no i zeby smutno mu nie bylo to jeszcze logo EPoX (jak jzu wymyslac to na max)

do tego jakis fajny qbek metalowy najlepiej (mam tendencje do tluczenia porcelanowych itp) tez z logami ww firm

bluza z kapturem - to jest tez dobry pomysl - tyle ze w kolorach w stylu SPAWN :D :D z logien tweak.pl na plecach

jak narazie to tyle nei chce mi sie wiecej pisac - sa wakacje trzeba sie troszke rozleniwic (chociarz rok szkolny tez nie byl za bardzo pracowity)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka tekstów, może akurat którys chwyci?:

- Coolest tweaking!

- My life is tweaking!

- Get tweak with me!

- Tweak me up!

- Get over-twaeked!

- Keep tweaking!

- Tweak me pl! :lol:

 

na bokserki byłyby chyba jak znalazł :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to

 

if it's tweaked you'll proably fin it here

 

nie to co bym z Virtual-Hideouta zrzynał...

ale można by to było przerobic na jakieś bardziej oryginalne i nie wyglądające na sklonowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to

 

if it's tweaked you'll proably fin it here

chyba

if it's tweakead you'll probably fit in here

tylko kto ma czas czytać takie długie teksty w takim momencie? :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: kubek jakis metalowy w ladnym metalowym kolorze :) co by bylo w czym pic przed kompem :wink:

:arrow: podkladka pod szczurka OBOWIAZKOWO !

:arrow: jakas bajerancka naklejka na obudowe :!:

:arrow: no i koszulka of course

:arrow: bokserki tez by sie zdaly :)

 

co do naklejki to mogla by byc taka jakas coby miala cos wspolnego z podkrecaniem oczywiscie, np jakies zegary w stylu predkosciomierza samochodowego ze wskazowka przekraczajaca jakies 3-4 GHz :) a obok zamiast predkosciomierza to np. wskazowka pokazujaca jakies 20 st. C :) oczywiscie gdzies tam jakos ladnie wkomponowane logo tweak.pl

 

koszulka: szara albo jakis kolor kloaki (bo loobie :wink: )

 

bokserki z jakims sexownym napisikiem :)

 

kubek (moze byc metalowy) z ladnym metalowym polyskiem albo szarny/szary oczywiscie logo tweak'a

 

podkladka jakas taka dobrze trzymajaca sie biurka i wogule dobrej jakosci coby nie byla taka co sa za 3 zlote w sklepach ...

podkladka MUSI byc :) i nei mowcie ze nie :wink:

____________________________________

ale zem sie oklepal w ta biedna klawierke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy?? Przy obecnej frekwencji w ankiecie podejrzewam że NIGDY! :x Jak możecie oczekiwać że ktoś zainwestuje w to cash jeśli jest duże ryzyko że z tych 66 osób połowa sie rozmyśli?? By robić takie rzeczy potrzeba pewnie zamówić min. ze 100 sztuk, przy takim nędznym odzewie na ankietę sam byłbym rozczarowany!! :evil: I pomyśleć że tyle osób jest zarejestrowanych, a odzew poniżej 5% 8O :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc nawet o tym, że spora część nie ma zamiaru już teraz nic kupić :!:  Porażka niestety  :evil:  :cry:

Na razie nie wiem czy nie wstrzymać się do września gdzieś tak... niestety lipiec sprzedażom nie służy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponowal zaliczki, wszyscy wiemy, ze lisek nas nie oszuka, wziac tak od kazdego 30% wartosci i wtedy sie chyba nie rozmysli :)

 

ja powtarzam jestm chetny, ale wszystko zalezy od cen, no i od jakosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...