Skocz do zawartości
siloos

Laptop do 2200 +/- Sony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje waszej pomocy w wyborze laptopa do 2200 +/-. Najważniejsze założenie to firma Sony.

Wielkość matrycy 15 może być bez systemu jest mi to obojętne. Zastanawiam się czy w tej kwocie idzie kupić coś z dyskiem ssd ? Czy rzeczywiście laptop z dyskiem ssd chodzi lepiej od tego ze zwykłym dyskiem ? 

  Główne zastosowanie to użytek domowy filmy internet i prace biurowe. Co do firmy wskazałem markę Sony gdyż laptopy tej firmy jakoś najbardziej mi się podobają pod względem wyglądu aczkolwiek mogę rozważyć inną firmę o ile parametry będą znacząco lepsze od Sony.   

 

W podobnym temacie użytkownik " werk" poleca laptopa http://www.x-kom.pl/p/153242-notebook-laptop-15-6-lenovo-ibm-z500-i3-3120m-4gb-1000-dvd-rw-gt740m-bialy.html?partnerid=100487700&sm12=MjE=&ts=1377279962&token=ccc32b9350555b9a991e599b921c00e7

W takim razie czy Sony ma w swojej ofercie konkurenta dla w/w modelu ??

Edytowane przez siloos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by tak nie było to dyski SSD byłby w takie samej cenie co HDD. Odczujesz namacalny wzrost wydajności.

 

Co do laptopów, wydajnościowo są podobne, Lenovo będzie wydajniejsze w grach (można powiedzieć że znacznie). Więc sam musisz zdecydować na czym Ci bardziej zależy.

Edytowane przez ajron90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...