Skocz do zawartości
Zerahat

Klawiatura dla gracza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako ,że już zakończyłem upgrade mojego komputera przyszedł czas na wymiane klawiatury.

W tej chwili posiadam jakąs badziewna podświetlaną.

Na klawiature jestem w stanie wydac jakies 400 zł (ale jeżeli jest coś sensownego w cenie np 200 zł to nie musze wydawac całego budżetu)

No chyba ze faktycznie klawiatura mechaniczna jest warta swojej ceny i nie bawic w nic innego tylko wziac cos z górnej półki.

Ma to byc produkt na lata , aby nie martwil sie w najblizszym czasie jego wymianą.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz klawiatury dobrej to mechaniczna :-) Takiej która długo posłuży to też mechaniczna :P idąc tym "tropem" i uwzględniając budżet to proponowałbym takie modele:

 

Steelseries 6G v2 - solidny sprzęt - przeczytasz wiele dobrych opinie na jej temat. Jednak to już opcja 400zł czyli z twójej górnej graniczy. Klawiatura jest prosta "bez udziwnień" - postawiono po prostu na jakość :-)

 

Ciekawie wygląda najtańsza klawiatura mechaniczna na rynku czyli Zalman K500, jednak spotkasz informacje, że w porównaniu do innych klawiatur mechanicznych da się odczuć, że jest "tańsze", aczkolwiek dalej membrana żadna się równa;)

 

Bardzo dobrze wygląda również klawiatura QPAD MK-50 - dobra cena i dobra jakość ;-) moim zdaniem najlepszy wybór cena/wydajność.

 

Można również się pokusić o model: http://dlagracza.com/klawiatury/903-cooler-master-cm-storm-quick-fire-pro.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...