Skocz do zawartości
Rahi

Laptop do 4000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wujek prosił mnie żeby poszukać mu laptopa do 4k, jednak ja wypadłem trochę z obiegu, poza tym bardziej interesowałem się laptopami pod gry.

 

Do czego będzie służył ?

 

-oglądanie filmów

-programy biurowe (od czasu do czasu zabierze go do pracy) - coś na i7 i SSD? 

-granie w jakieś gierki, ale to przeglądarkowe

-musi być 17" 

-będzie brany na firmę, więc pewnie trzeba wziąć pod uwagę system ? 

 

Prosił mnie również żeby zorientować się czy można do tej ceny wrzucić również jakąś stacje dokującą - skoro więcej laptop będzie stał w domu niż w pracy. Puszki nie może wziąć, właśnie ze względu na prace. 

 

Preferowałbym firmę Lenovo, jednak wszystkie propozycje oczywiście mile widziane i będą rozpatrzone. 

 

Pozdrawiam i dzięki za jakieś propozycje. 

Edytowane przez Rahi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym do zastosowań jakie podałeś najlepszy będzie ten Acer V3 z i7 i GTX760. SSD znacznie przyspieszy i ułatwi pracę na laptopie. Oba dyski masz w środku już. Dobra karta graficzna. Rozdzielczość fhd zapewni spory obszar roboczy.

Edytowane przez Szakalowy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio szukałem czegoś w podobnym budżecie jako zamiennik do desktopa.

Wybór padł na HP Envy dv7-7350ew W8 - głównie ze względu na matrycę full HD.

Procek i grafika gorsze odrobinę od powyższego Asusa i brak SSD, ale do moich zastosowań daje radę - głównie obróbka zdjęć i filmów.

Jedyne na co mogę ponarzekać to klawiatura - ogólnie nie pasują mi te wyspowe wynalazki, wolałbym klasyczną klawiaturkę laptopową.

 

Aha, od powyższej ceny można uciąć 200zł podając kod rabatowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...