Skocz do zawartości
Whiskaz

Cooler do CPU i na obudowę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym kupić jakiś cooler na CPU (I5 3350p). Niby box wyrabia, ale wolałbym niższe temperatury(nieługo możę rozbuduję zestaw). Również cooler do obudowy lub nawet dwa (a co tam..). Co polecicie? Chciąłbym zmieścić się w budżecie około 100. Chciałbym takie podstawowe elementy, ne jakiś high, czy nawet mid-end.

 

Obudowa: SPC Brutus M23

Płyta główna: MSI B75-G43

 

Podejrzewam, że na tej płytce nie da rady dodatkowych dwóch zamontować(góra obudowy). Mam rację?

 

Myslełem o połączeniu Xigmatek Loki SD963 i dwóch Arcticach F9

Edytowane przez Whiskas1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zakładaj tematy w odpowiednich działach - przenoszę.

2. Na cpu lepszy będzie http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-silentiumpc-spartan-pro-he924-518093/

3. Nie montuje sie wentylatorów 92mm jeśli obudowa umożliwia montaż wentylatorów 120mm.

4. Masz już jakieś wentylatory w tej obudowie? Ile, gdzie.

5. Jak dużo ciepła jest do wyprowadzenia? W tym pytaniu chodzi o kartę graficzną, jaką masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zdawało mi się ,że dobrze, przepraszam:)

2. Dzięki za propozycję.

3. Byłem święcie przekonany że to 92-jki

4.Nad zasilaczem, pod dyskami po 1 sztuce

5. GTX 760

 

P.S. Skoro wentylatory są średnio po dychu( na obudowę) to czemu by od razu 2 nie ząłożyć?Dołączona grafika (Przewiduję, że się nie opłaci)

 

Spartan ma chyba mniejszy przepływ powietrza?

Edytowane przez Whiskas1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...