Skocz do zawartości
HubiiDubii

Logitech G500s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

  Stałem się szczęśliwym a może i nie to się okaże posiadaczem gryzonia Logitech G500s, do chwili obecnej używałem Performansa MX, więc wyważanie myszki jest mi obce, kilka trybów czułość DPI również chodź MX miał taką możliwość to jakoś nie czułem różnicy, G500s natomiast różnica w działaniu jest bardzo odczuwalna, prosiłbym o jakieś sugestie, co do: sposobu rozłożenia ciężarków - zdaje sobie sprawę, że to dość indywidualna kwestia, ale może jakieś sugestie na początek, czy któraś strona ma być cięższa, lżejsza tip, itd. Druga sprawa profile, mam problem z ich ustawieniem mianowicie wybrałem ten podstawowy i mam kilka pod gry i tu moje pytanie czy te profile same się mają przełączać po uruchomienia konkretnej gry czy ja sam decyduje, który profil ma być aktywny. Jeśli np. kończę grę i wracam powiedzmy na pulpit bądź też zaczynam prace z officem, wówczas profil powinien sam wrócić do podstawowego czy tak jak w tej chwili muszę dokonać zmiany sam? Dziękuje za podpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do profili to powinny się same automatycznie przełączać. A jeśli chodzi o ciężarki, to przyznam, że mysz sama w sobie trochę waży i przynajmniej w moim przypadku zrezygnowałem z ciężarków (mam G5 i G500).

Edytowane przez makak_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując - profilem podstawowym powinien być ten, na którym pracuje na co dzień natomiast profile do gier powinny się włączać w momencie uruchomienia gry oraz wyłączać po jej zakończeniu i mycha powinna powrócić do profilu podstawowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...