Skocz do zawartości
vKrzychoo

Komputer za 3000 zł bez monitora,ważne !!

Rekomendowane odpowiedzi

mam 3000 zł i kupuje nową maszyne , monitor zostawiam narazie 15 calówke sony ,i napęd asus'a 50x więc reszte ułożyłem tak:

Procek- barton 2500 - ------------ 420 zł

mobo- Abit Nf7 2.0 - ------------- 430 zł

wntylek whisper rock- ------------ 59 zł

pamięc- 512mb 333mhz ---------- 270 zł

dysk baracuda 120gb 8mb bufor- 470 zł

napęd 1,44 :) teac --------------- 50 zł

cd rom asus 50x ------------------ gratis ze starego kompa :)

grafa FIC radeon 9500 pro ------- 850 zł

muzyka sb live player ------------ 150 zł

głośniczki Creative 4400 --------- 250 zł

obudowa jakaś modecom -------- 150-170 zł

gryzoń myślałem nad mediatech108 70 zł

===============================

suma ----------------------------- 3169 około

jakiś bonus może dostane może i zamkne się w 3000 zł ;)

co myślicie o tym konfigu?

bierzcie pod uwage moje fundusze czyli 3 patole (szkode że nie zielonych ;) czekam na opinie.....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu zrezygnował z flopki po co komu ona sam tez nie mam i dołożył do jakś lepszych memorek jakiś firmowych twinmosów czy kingstonów a co do głośników to nie wiem bo sie na tym nie znam ;-)ja bym na twoim miejscu zrezygnował z flopki po co komu ona sam tez nie mam i dołożył do jakś lepszych memorek jakiś firmowych twinmosów czy kingstonów a co do głośników to nie wiem bo sie na tym nie znam ;-)

reszta jest spoko aha jeszcze tylko myszka kup sobie mysz Microsoft WheelMouse Optical scroll USB kosztuje 75 zł i jest na bank lepsza :DD:D::D:D. sam bym chciał aki konfig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile by mnie ten twinmosy kosztowały ? może w jednej kości bo jak kiedyś będe chciał dokupić następne 512 mb.....duży jest wzrost wydajności między twinmos a noname?

TwinMOSy wysoko zakrecisz,a az tak strasznie drogie nie sa.Co do pojemnosci modulu........czy aby napewno 2x512 bedzie potrzebne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile by mnie ten twinmosy kosztowały ? może w jednej kości bo jak kiedyś będe chciał dokupić następne 512 mb.....duży jest wzrost wydajności między twinmos a noname?

jedna kość 256mb twionmosów kosztuje w sklepie Tweaka coś około 170 zł. Dlatego dwie kości bo puścisz je na dualddr i będzie lepsza wydajność niż na jednej. Różnica w wydajności pomiędzy Twionmosami a Noname jest spora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k :!: u :!: r :!: w :!: a :!:

ludzie te forum schodzi na psy co czrawry topic jest do [gluteus maximus] po czlowiekowi sie nie chce przejrzec dwoch stron tego forum tylko odrazu pyta !

:idea: Pytanie czy jesli abit nf7 2.0 jest za.je.bisty dla axp 1700+, 2000+ to dla bartona nie bedzie? a moze juz bylo na forum ... a moze zobacz recenzje bartona, TESTY robione wlasnie na tej plycie :idea:

:idea: Pytanie czy jesli ludzie pisza o nim i wypowiadaja wlasne zdanie o nim przy antkach podkreconych na chlodzenie to czy akurat przy twoim bartonie bedzie glosniejszy i mniej wydajny niz przy innych konfiguracjach :idea:

:idea: :idea: :idea:

Dołączona grafika Szukaj :idea: :idea: :idea:

 

Ale to tylko moje prywatne zdanie, wiec zapewne ktos ci doradzi to, ze tamto powtarzajac po raz kolejny rzeczy oczyfiste takie jak to, ze porocz ss na plycie bierzesz jeszcze sound blastera ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k :!: u :!: r :!: w :!: a :!: 

ludzie te forum schodzi na psy co czrawry topic jest do <font color="#FF0000">[ciach!]</font> po czlowiekowi sie nie chce przejrzec dwoch stron tego forum tylko odrazu pyta ! 

:idea: Pytanie czy jesli abit nf7 2.0 jest za.je.bisty dla axp 1700+, 2000+ to dla bartona nie bedzie? a moze juz bylo na forum ... a moze zobacz recenzje bartona, TESTY robione wlasnie na tej plycie  :idea: 

:idea: Pytanie czy jesli ludzie pisza o nim i wypowiadaja wlasne zdanie o nim przy antkach podkreconych na chlodzenie to czy akurat przy twoim bartonie bedzie glosniejszy i mniej wydajny niz przy innych konfiguracjach  :idea: 

:idea:  :idea:  :idea:

Dołączona grafika Szukaj  :idea:  :idea:  :idea: 

 

Ale to tylko moje prywatne zdanie, wiec zapewne ktos ci doradzi to, ze tamto powtarzajac po raz kolejny rzeczy oczyfiste takie jak to, ze porocz ss na plycie bierzesz jeszcze sound blastera ...

ejjjj spoko......bo Ci jeszcze jakas zylka strzeli 8) A kolega chcial swondblastera bo w zestawieniu mial Abita NF7 bez S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw by www.tedsoft.pl/konfigurator.php ;)

 

1. Procesor AMD Athlon XP 2500+ (1,833Ghz)

2. Płyta gł. Abit NF7-S rev 2.0

3. Pamięć TwinMos DDR 256MB (PC-3200)

4. Pamięć TwinMos DDR 256MB (PC-3200)

5. Dysk twardy SEAGATE 120GB BARRACUDA 7200.7 8MB

6. Karta graf. Sapphire ATi Radeon 9600 Pro 128MB

7. Obudowa X-Power 4375 Long P4

8. Wentylator Cooler Master CP57JD1B

9. Mysz X-Power 830 4D PS2

10. Głośniki Creative Inspire 4400 BOX

 

+ koszty wysyłki: 1,00zł

 

--------------------------------------------------------------------------------

Cena zestawu wynosi: 3194,00zł

 

Co do grafy: R9500Pro już nie będzie. Więc kupuj jak najszybciej :!:

Pamięci: dałem 2x256MB TwinMosy 256MB, co daje taką różnicę cenową. Jakbym policzył zwykłe 512 to by dużo taniej wyszło niż Twoj zestaw, który policzyles ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vKrzychoo: ja do psychologa ? zaczej ty do lekarza jako przypadek czlowieka nie myslacego (bo strona Dołączona grafika Szukajma zbyt skomplikowana forme) oraz zakompeksionego, ktory potrzebuje dowartosciowania i potwierdzenia slosznosci swoich czymow od innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arszsz: ciolku? widze, ze twoja znajomosc w temacie i praktyka oraz pomoc na tym forum pozwalaja ci mowic do Mnie ciolku ...

Czyzby kolejny z chronicznym brakiem myslenia ?

NIE MYSL - MASZ OD TEGO FORUM -dewiza niektorych osob na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie popieram jump3r'a i już. Niech wreszcie przestanie biadolić. Ja czekam na normalne odpowiedzi . opcja szukaj nie jest w moim przypadku konieczna ponieważ pomimo podobieństwa pewnych postów sytuacja w nich opisana jest jednak różna i dotyczy innych okoliczności....z resztą wszystkie forum na świecie mają na celu pomagać innym użytkownikom w danym temacie, a nie gość pisze ,a tu odpowiedż- <span style="color:red;">[ciach!]</span>o się znasz lamusie, szukaj sobie... - takie odpowiedzi wnoszą jedynie pytanie "po cholere to forum skoro i tak nikt ci nie poradzi.....tematów jest strasznie dużo ----większość się powtarza ale tak jest na wszystkich forach :) sprawdz to, yo :) jeśli masz zamiar tylko marudzić i gadać głupoty to nie widze sensu uczestnictwa twojej osoby na łamach tej strony. Każdy uczestnik ma za zadanie pomagać innym....a ty nic nie robisz w tym kierunku....szkoda mi ciebie i twojego podejścia do życia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste, bez zakładania nowych tematów to forum by nie istnialo, ale w sumie juz dajmy spokój bo "najlepsi z najlepszych hardwarowców" którzy wszystko wiedzą i myśla ze wszyscy to tez wiedza, maja racje. Bravo dla the beściaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to jest forum ciołku...

LOL powinieneś jechać na zlot pajaców i wieśniaków :lol:

 

Całkowicie popieram jump3r'a

patrząc na twoje zdjęcie to ty chyba na tym zlocie jesteś codziennie, i nie ublizaj mi pało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie baw sie w zadne x-powery ani budy ani mysze

 

grafe bierz 9500 pro nie zadnego 9600

 

co dzwieku bierz plytke z ss

 

co do pamieci juz chyba starczy komentow

 

wentyl - wez raczej falcon rock chyba ze nie bedzie wogole oc to whisper jest minimalnie cichszy...

 

mediatech rowniez sobie daruj - podobnie jak modecoma choc tu juz mozna by dyskutowac... budy sa spox ale zasilki to taka pierdziawka - sredniawka (co za konkretne precyzyjne informatyczne stwierdzenie) ;-) jak nie bedzie dobrego o/c -> moze byc i modekom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

vKrzychoo: weź sie cycu uspokój, jesteś na forum 5 dni a już zaczynasz sie tu rządzić, jestem pewien że nie przeczytałeś przyklejonych wątków z regulaminem forum i o zakładaniu nowych

 

jeszcze kurna jeden post bądź jeden wątek niezgodny z regulaminem a zostaniesz poczęstowany Dołączona grafika

 

ps. SZUKAJ, to nic nie boli a naprawde skutkuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to jest forum ciołku...

LOL powinieneś jechać na zlot pajaców i wieśniaków :lol:

 

Całkowicie popieram jump3r'a

patrząc na twoje zdjęcie to ty chyba na tym zlocie jesteś codziennie, i nie ublizaj mi pało

Pała to masz na drugie.Chyba matka cie nie nauczyła prawidłowego zachowania. Pierwszy zaczołeś........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arszsz teraz ma na drugie Dołączona grafika za niecenzuralne odzywanie sie i wyzywanie

:lol:

 

A wracajac do tematu to bym dołożył 50 zł i brałbym saphira 9500pro.Niewiem czemu ale jakos nieufam FIC'owi.Jak poszukasz to będziesz wiedział dlaczego :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestań gadać <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły andriu , jeśli regulamin jest zły to trzeba go zmienić . Szukaj i szukaj jedyne co umiecie napisać tacy z was eksperci to nie na tym polega i słuchaj endriu nie groż mi bo tyson zrobi z tobą pożądek po raz kolejny :):) jesteś moderatorem że tak kozakujesz? przyssałeś się do mnie dlatego że pisze prawde i chce uzyskać odpowiedz na nurtujące mnie pytanie? to jest złe? weż się zastanów chłopie nim coś napiszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...