Skocz do zawartości
MrSzarko

[Modding] Zasilacz Modecom FEEL 350W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników, ekipę purepc.pl oraz gości wink.png
Dosłownie wczoraj postanowiłem odświeżyć stary zasilacz Modecom Feel 350W pierwszej generacji. Po wyczyszczeniu wnętrza stwierdziłem, że chcę zrobić coś więcej. Pierwszy pomysł był taki by go przemalować na biało, więc natychmiast zabrałem się do szlifowania starego lakieru. Po godzinie zasilacz był gotowy do malowania, lecz okazało się, że farby jest zbyt mało. Dziś odwiedziłem sklep i nabyłem: rurki termokurczliwe, ciemnoniebieski oraz biały (połysk) lakier w spray'u. Ostatecznie zdecydowałem się na biały kolor z niebieskimi paskami, które przypominają te malowane na Fordach GT lub Mustangach. Przemalowany został również wentylator oraz grill chroniący wentylator od zewnątrz. Całość uzupełniają 3 diody LED o niebieskim przyjemnym świetle i nieoślepiającej jasności. W planach pozostały oploty, lecz nie wiem jakiego koloru (czarny, biały, niebieski), poprawki lakieru (odprysk oraz grudki kurzu) oraz nałożenie warstwy bezbarwnego lakieru. Zachęcam do komentowania smile.png

271d3ada4b3b7a30m.jpg

36428ab3b5c6037fm.jpg


​Po poprawkach na pewno dodam kolejne zdjęcia :)

NEXT:

bd8991e59b7f6f4em.jpg

ac7d67bbc3c4453em.jpg

108d816701dbf588m.jpg

Tutaj kolejne zdjęcia :) oploty będą z linki i mam nadzieje że sie uda :D

Edytowane przez MrSzarko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zasilacz malowałeś pod jakiś projekt komputera czy tak dla sportu?

 

Daj zdjęcie jak jest zamontowany :)

 

wygląda bardzo ładnie, pytanie co chcesz tym zasilać, bo Modecom Feel jest na czarnej liście zasilaczy zdecydowanie odradzanych, z naciskiem na zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zasilacz malowałeś pod jakiś projekt komputera czy tak dla sportu?

 

Daj zdjęcie jak jest zamontowany :)

 

wygląda bardzo ładnie, pytanie co chcesz tym zasilać, bo Modecom Feel jest na czarnej liście zasilaczy zdecydowanie odradzanych, z naciskiem na zdecydowanie.

To było dla sportu, lecz całkiem możliwe, że i będzie z tego cały projekt komputera w stylu HTPC :)

 

Zdjątko dam, ale gdy będzie ukończony i dodam też kilka z oplatania ;)

 

O tym że jest on dość kiepskim zasilaczem wiem od dawna ;) ale ten staruszek ma już prawie 10 lat i nic nie popalił pomimo OC (Celeron D 335 2.8GHz -> 3.5GHz + Radeon 9550 z taktowaniem bodajże 497MHz na rdzeniu i 370MHz na pamięciach) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...