Skocz do zawartości
Maffer

Laptop do pracy - do 3500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Z racji tej, iż ostatnimi czasy nie interesuję się nowinkami sprzętowymi, a dokładniej recenzjami - co jest dobre i godne polecenia, a co nie, na dodatek zależy mi na czasie -  proszę o pomoc w wybraniu dla mnie laptopa.

 

Tak jak w temacie, mam zamiar przeznaczyć na niego ok. 3500 zł, no ale gdyby moje wymagania były zbyt duże, to ew. kilkaset złotych w tą czy wewtą już nic nie zmienią,

 

 

 

Moje wymagania :

 

- laptop potrzebny jest mi do pracy/na studia - nie chcę sytuacji, żebym musiał czekać pół dnia na włączenie photoshopa, autocada, czy jakiegoś eclipse,

- fajnie jakby bateria była jak najlepsza,

- zwracam uwagę na design itd., żeby nie był za ciężki i  przystępnie wyglądał,

- nie jest potrzebna mi zajebista grafika do gier, ale fajnie, jakby rozdzielczość nie była za mała - o wiele łatwiej się wtedy pracuje w wielu programach,

- 500 gb dysk jak co spokojnie wystarczy, ew. jakiś SSD do tego,

 

Proszę o coś optymalnego dla ww. założeń.

 

 

 

Co myślicie o  tym :http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=219&products_id=59839  i o  tym : 

http://www.x-kom.pl/p/181238-notebook-laptop-15-6-lenovo-ibm-y510p-i7-4700mq-8gb-1281000-gt755m-fhd-m2.html?partnerid=100180188&sm12=MjM=&ts=1399135631&token=22868530560ed324bb1af026420256c3#   ?

 

W 2 jest dysk SSD, a 2 karty graficzne mi jednak niepotrzebne, więc może ten 2?

 

 

Pozdrawiam. : )

Edytowane przez Maffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z jedną grafiką będzie wystarczająca.

 

Ewentualnie możesz rozważyć Lenovo ThinkPAd jest to seria biznesowa od Lenovo także bardzo dobrze wykonany sprzęt, do tego matowa matryca FHD, słabsza grafika nie mniej jednak spokojnie pograsz we wszystnie nowe tytuły, w większość na średnich detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecę Ci Y510p, którego sam posiadam


+


Razem 3650 zł

 

2 karty graficzne generują bardzo dużo ciepła, pogarszają kulturę pracy i skracają czas pracy na baterii. Mi wytrzymuje 5-6 godzin standardowego użytkowania typu internet, office, gg. Aluminiowa obudowa, matowa matryca FullHD i wewnętrzny dysk SSD+HDD. Bez problemu pograsz w nowe gry

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy tego laptopa, którzy się tu wypowiadali oraz do autora, który zakupił:

http://www.x-kom.pl/p/181238-notebook-laptop-15-6-lenovo-y510p-i7-4700mq-8gb-1281000-gt755m-fhd-m2.html#

 

jak duży jest zasilacz i ile waży ?  ma więcej jak 85x85x30mm ?

 

update:

i jakie wady zauważyliście?

 

update:

i co to jest kieszeń ultrabay? czy ktoś tego używał?

Edytowane przez qhash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...