Jump to content
nats

LG IPS226V-PN - problem

Recommended Posts

Witam,
Parę dni temu mój monitor zaczął się resetować. Dioda przestaje się świecić, po 2 sekundach pojawia się logo LG i obraz wraca. Wygląda to dokładnie tak jakbym monitor szybko wyłączył i włączył. Sam komputer dalej działa, nic się nie zacina. Co ciekawe, miałem podobny problem około rok temu. Wówczas monitor zresetował się parę razy, ale było to bardzo rzadko, więc nic z tym nie zrobiłem. Potem był długi okres (prawie rok), w którym nic się nie działo z monitorem, aż do dnia przedwczorajszego. Gdy przeglądam internet to wszystko jest ok. Gdy włączam CSa, po pewnym czasie, problem pojawia się nawet co 2 minuty. Odłączyłem kartę graficzną i próbowałem grać na zintegrowanej z procesorem. Niestety, problem nadal występuje. Komputer był kupowany w różnych sklepach, niektóre części są jeszcze na gwarancji, inne już nie. Stwarza to pewien problem. ;/ Nie mam za bardzo możliwości testowania z innym podzespołami. Zastanawiam się czy nie zacząć od kupienia kabla HDMI/DVI, zasilacza do monitora lub miernika do zasilacza do kompa? A może to złe sterowniki/ustawienia?

Specyfikacja kompa:
LG IPS226V-PN
Gigabyte GTX 670
i5 3750k
Gigabyte Z77X-D3H
8 GB ram 1600MHz CL9.0 XMS3
XFX 550W
segate 500gb + 64 gb samsung SSD

Temperatury sprawdzane speedfanem grając w crysisa 3: GPU 65*C, procek 35*C.