Jump to content
Sign in to follow this  
samzi

lenovo win8 problem

Recommended Posts

Witam zostałem posiadaczem laptopa lenovo ideapad z580 i mam z nim problem  a mianowicie jakiś dzieciak z niego korzystał i był trochę zasyfiony jakimiś duperelami to co się dało usunąć usunąłem  to co zostało jest w screenie niżej   dodatkowo wyczyściłem go programem ccleaner  i zrobiłem  skan przez AVG na wysokim priorytecie
ale dalej jest z nim problem
1. długo się włącza
2. niekiedy podczas przeglądania stron www  zacina sie przeglądarka tzn tak jak by caly  komputer  ponieważ kursor myszki zamienia się w kółko ekran na prześwitujący biały i nic nie można zrobić przez parę min. nawet podczas pisania tego postu to samo się stało ...
3. podczas oglądania filmików na YT i filmów online  co jakiś czas (nie na okrągło)  przeważnie jak jest przez HDMI do telewizora podłączony  wyskakuje jakiś błąd  ze jakaś tam wtyczka "shock..... albo flash" nie pamiętam nie reaguje i trzeba kliknąć "kontynuuj" albo "zamknij"   jak sie kliknie zamknij   przeglądarka się zawiesza  jak kontynuuj  znika i można  oglądać dalej  no ale wyskakuje i wkurza :P
4. tak jak w punkcie 2 i 3  dodatkowo czasami do tego i tez samo z siebie czasami wyskakuje komunikat od "Microsoft Windows"  ze nie odpowiada  i  mogę zakończyć proces  albo zaczekać aż  na nowo zacznie działać ale i tak nie można nic kliknąć bo juz jest zawieszony i myśli

Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

3508eaa29278c82fm.jpg

Edited by samzi

Nie lepiej by było postawić system od nowa ?

Pewnie nałapał jakiegoś syfu i teraz się trudź...

Spróbuj go przeskanować tak okazyjnie  tym:

-adwcleaner

-malwarebytes

Edited by Ma Ti