Skocz do zawartości
EmzeJ

Problem z wyświetlaniem obrazu,bluescreen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam problem z swoim pc ostatnio gdy grałem w diablo 3 nagle ekran się zawieśił potem połowa ekranu zrobiła się w fioletowe kropki a druga połowa w czarne krzaczki po chwili ekran zrobił się cały czarny i gra wróciła do normy po 10 minutach odnowa to samo tyle że zawias o odrazu restet. Po ponownym uruchomieniu już w ekranie biosu poławiły się łamane poziome białe paski przez cały ekran podczas ładowania systemu paski zmieniaja się w w dwa pionowe szerokie białe pasy. Gdy już pojawi się ekran zapraszamy następuje blue screen ktorego niemogę odczytać przez te paski i tak w koło. W systemie awaryjnym uruchamia się winda już z tymi paskami także mogę napisac ten temat. Gdy zmienie rozdzielczość w systemie awaryjnym paski zmieniaja się na inne maskara:) Dziś po kolejnym rozruchu komp odziwo właczył się normalnie bez tych kreseczek. Po próbie właczenia jakiej kolwiek gry widzię kilka sekund menu w różowe kropki białe paski i reset. Po resecie odrazu paski już są na stałe już w biosie jak pisiałem wyżej, jak mu się coś odmieni to włacza się normalnie. Proszę o pomoc i wyroziumiałość z góry dziękuję. Dołaczam poki jest normalnie screena z  HWMonitora. Jeśli mi się uda postaram się dodać screena z tymi błedami obrazu.
post-145030-0-34239100-1415091787_thumb.jpg

 

Komp taki jak w sygnaturce.

 

Edit

Kiedy robie screeny to jakby nie łapie tych artów i gdy otwieram screen to ekran jest idealny bez błedów.

 

Pozdrawiam.
 

Edytowane przez EmzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo artefaktów nie uchwycisz na screenshocie.

Obstawiam zimne luty, czyli generalnie rzecz ujmując już po karcie*

 

*wyłączając magiczne, piekarnikowe zabiegi, które nawet jeżeli pomogą, to będą tylko przedłużaniem agonii

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odpowiedź jutro wywiozę gada jeszcze na pełną diagnostykę :) jestem w 95% przekonany że to karta bo nawet gdy biorę opcję amd overdrive właczam test po dosłownie 3 sekundach jest wszystko w kropkach jak biedronka tak samo z indeksem wydajności systemu windows pojawia się okienko że testowany jest direct...i tyle zdążyłem odczytać potem odrazu krzaczki. Myślę że temat ogólnie do zamknięcia. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...