Skocz do zawartości
Halo132

Nagłe spadki FPS.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry.

 

Mam taki problem, polegający na spadku FPS. Tydzień wcześniej grając w MTA było wszystko okej. 60 FPS. W dzisiejszym stanie mam 10, 5, 3, FPS'y. DLACZEGO ?! Jeżeli chodzi o temperatury (zmierzone programem: SpeedFan):

 

Podczas gry:

 

http://imgur.com/gRWfcLg

 

Podczas spoczynku (Po grze)

 

http://imgur.com/tA8ZS5S

 

 

 

Niedawno oddałem laptop do wymiany wejścia od ładowarki, ponieważ uziemienie mi się wydarło. Dodatkowo prawdopodobnie był czyszczony. (Nie jestem pewien a boje się go rozkręcać).

Jeżeli chodzi o skan od wirusów zaraz pobiore jakiś antywirus i wstawie logi.

Edytowane przez Halo132

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa podaj model laptopa.

Występuje to w innych grach ?

 

Jakie masz ustawienia graficzne, mody wrzucone w tą grę? Może one powodują konflikt bądź twój sprzęt się nie nadaje na takie wymagania?
Próbowałeś przywrócić wszystko do ustawień fabrycznych (format)?

Sterowniki od karty graficznej czasem nie potrzebują uaktualnienia ?

Jaki masz plan zasilania teraz odpalony ? - 'Przełącz na Wysoka Wydajność'.

Zainstaluj program HWiNFO32/64, po zainstalowaniu kliknij 'sensor only' kolejnie run. Jak już załaduje to w prawym dolnym rogu jest opcja 'logging to start' - kliknij , a następnie wybierz, gdzie ma zapisać ten plik - następnie odpal jakąś grę (najlepiej , gdzie występują ,,spadki") na min. 30 minut. Później wrzuć ten plik na jakiś serwer i dołącz linka tutaj.

Kolejne co mi przychodzi to zainstaluj adwcleaner, malwarebytes, eset online scanner i spokojnie przeskanuj laptopa tymi programami.

 

Może konieczna reinstalacja sterowników od kart graficznych?

Edytowane przez Rea xtic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...