Skocz do zawartości
qhash

1600-1800 zł - notebook do pracy, mail + excel, szybki boot-time

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Kolega poszukuje 2 laptopów dla handlowców. Nie chcą wydawać góry kasy na drogiego Della, HP czy Lenovo T. Chcą coś taniego, taki budżet to 14" nie ma szans, ale może jakieś 13,3 się znajdzie, nawet na lipnym procku. Wsadzimy tam SSD 60-120GB i bedzie. Ktoś coś takiego widział w tak abstrakcyjnie niskiej cenie? 

 

update:

Acer V3-371 z express cache 8mb i core i3-4006U mi jakoś najbardziej podchodzi - alu obudowa, matowa matryca... tylko 1950 + OS to wychodzi 2300 prawie.

za 2k widziałem na allegro Dell 3340 jakieś starsze z Win 7, ale nowe sztuki.. tylko matryca w tych lapach słaba, nie wiem, może ktoś ma i się wypowie?

Edytowane przez qhash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych 13,3" nic sensownego nie kupisz za te pieniądze. Acer V3-571G z i3ulv, 4GB RAM, systemem dopiero za 2150zł

 

Za 2k masz Samsunga AtivBook 4 z pełnym i3, 4GB RAM i matową matrycą 15,6". Laptop waży tylko 2kg i ma 2cm grubości więc jest jednym z bardziej mobilnych laptopów z tą matrycą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A musi być absolutnie nowe? Rozejrzyj się za poleasingowymi T420, są na gwarancjach sklepowych, krótszych niż producenckie ale jakaś jest, faktury Vat też dostaniesz i to są porządne sprzęty, sam mam poleasingowego X220 i sobie chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosaid, tego Della patrzyłem, pytanie czy ta gwarancja działa też automatycznie na firmę. Nie znam zupełnie tego modeli i pomyślałem, że jak dell z ssd za 1800 to to musi być jakiś niezły szajs - poszukam zaraz recenzji, może to będzie dobry strzał... 

update:

15,6", pewnie nie przejdzie.

Edytowane przez qhash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowaliśmy się na ASUS S300 z dotykowym ekranem i3, 4gb, 500gb, alu buda z Win 8.1 - cena 1799, nie znalazlem nic lepszego, chociaz ja optowałem wlasnie za M30 albo ProBookiem 430, byl tez pod uwage brany Ativ 9 na AMD, bo mial SSD w cenie 1799 a do maila i excela wystarczy. problemem byl plastik fantastik.

chetnie poznam opinie czy ten Asus jest OK, mozna to jeszcze zatrzymac, jesli ma jakies wady o ktorych nie wiem, ale wedlug notebookcheck "superb build quality", slaby touczpad, slaby dotyk ( nie bedzie wykorzystywany - stad moje glowne watpliwosci, bo dotyk = glare), nienajlepsza klawiatura, niezbyt jasna matryca co zwazywszy na blyszczaca powierzchnie moze byc slabe.. niemniej w tej cenie wydaje mi sie, że to będzie OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...