Skocz do zawartości
Dunaj

Problem z ATI 9600pro ????

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem karty ATI 9600pro Sapphire Atlantis 128mb, - proszę o jakieś wskazówki dotyczące jej konfiguracji chodzi mi o stery i ustawienia w biosie /np. Fast Write itp./ co i jak ustawić, walcze już z nią parę godzin i kicha, 3DMark 2001 i 2003 po paru scenach się wyłącza, chcę zagrać w demo Colina 3 i to samo gram przez chwilę i znowu reset, przedtem miałem ATI 7500 na tym samym sprzęcie i było OK przynajmniej 3DMark 2001 chodził bez zarzutu, mój konfig to: KT4 MSI ULTRA-SR, Athlon 2200xp, 512mb DDR333 Kingston, dysk WD800JB ale prawdę mówiąc całej reszty oprócz tej karty jestem pewien na bank :)

Więc co mam robić czy to wina karty ??? Używam najnowszych sterów Catalyst 7.5 już z poprawką, proszę o jakąś radę ,- DZIĘKI !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasiłka też raczej OK nowa obudowa Chiefteca 360W :) poza tym komp się zawiesza lub wychodzi z danej aplikacji jak wyłączyłem opcje od grafy w biosie to było ciut lepiej ale dalej i tak nic nie poszło mi do końca więc wnioskuję z tego że to ustawienia, stery lub padnięta grafa acha DirectX 9.0a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie wie co jest przyczyną zachowań mojej karty ???

Czy oddać ją do serwisu ???

Ostatnio przy wychodzeniu z aplikacji graficznych zmienia kontrast i jasność na b. wysokie wartości strasznie jaskrawo, jak wchodzę w sterowniki karty wraca do normy , ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ja chyba oddam ją jednak do serwisu, działam na WinXP Prof. i właśnie przed chwilą włożyłem spowrotem ATI7500 i wszystko mi działa GIT więc to chyba raczej wina tej karty bo nie wierzę w to że zasiłka 360W nie da sobie z nią rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...