Skocz do zawartości
ShFil

Zakup poleasingowego notebooka 14", hd+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaczynam poszukiwać lapka, który w niedalekiej przyszłości będzie służył na studiach. Pomyślałem o jakimś używanym lapku z serii biznesowej. Poszukuje czegoś 14", dobrze widziana byłaby rozdzielczość hd+, matowa matryca.

Czemu używany sprzęt?

-W wypadku ewentualnej naprawy części będą tanie. W przypadku nowych lapków, gdy producent wypnie się na nas z gwarancją, czekają nas duże koszty,

- Aluminiowa obudowa,

-hd+,

Myślałem nad e6410, 8440p, lub 8460p. Mam kilka pytań dt. wyboru.

Znacie jeszcze jakieś modele, na które warto zerknąć?

Przy dwóch pierwszych dostaje i5 pierwszej generacji(dwa rdzenie/4wątki), obsługują one i7 4 rdzeniowe, ale i7 z tej serii nie mają integry, co z kolei wymusza zakupu modelu z quadro. Czego chciałbym uniknąć, ze względu na większą ilość ciepła i potencjalne źródło awarii. Tu mam pytanie - czy quadro nvs 310 jest lutowane, czy na złącze(wtedy pół-biedy).

Podobne pytanie mam dt. 8460p. Tylko z innego powodu - wersja z matrycą hd+ występuje tylko z hd6470.  Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecę Della serię latitiude i precision M4500, 4600. Ten co wybrałeś e6410 również bardzo fajny, właśnie chrześniakowi kupiłem w cenie 1500zł. M4500 obecnie wyhaczysz w podobnej cenie, a klasa wyżej.

 

HP mnie osobiście nie podchodzi, a i z serwisem naczytałem się dość niepochlebnych opinii.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...