Skocz do zawartości
mika9521

Problem z Nvidia Optimus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Ostatnio kupiłem gre Watch Dogs na PC. Mój komputer to : http://www.x-kom.pl/?show_prod=182168
Gdy zainstalowałem grę i ją uruchomiłem to zaczęła się strasznie ścinac. Wszystko z powodu takiego, że system wybrał do działania zintegrowną kartę Intel HD 4600 , a nie moja Nvidie Geforce 850M. W panelu sterowania grafiką ustawiłem, że procesor Phyx to nvidia, dodałem grę i ustawiłem, że ma działać z nvidią, ustawiłem także, że główna karta to nvidia a tu nic. Nawet Przy otwieraniu Watch Dogs kliknałem PPM i uruchomiłem z nvidią, i nic to nie dało. Tak samo się dzieje z Battlefield Hardline Beta, oraz Battlefield 4 x64. Posiadam system Windows 7 x64. Aktualnie próbuje grać na monitorze z laptopa, ale przeważnie mam jeszcze podłączony monitor przez HDMI. Pisałem także do MSI w tej sprawie, powiedzieli, że nie wiedza co się dzieje. Wszystko przez to Nvidia Optimus. Zamiast pomagać szkodzi. Przeczesałem chyba cały internet, próbwałem wszystkich sterowników i nic. Dzisiaj nawet ściągnąłem MSI AFTERBURNER i miałem odpalonego na ekranie laptopa (ekran główny to ekran zewnętrzny, ale nawet jak jest tylko monitor laptopa to i tak nie działa) to nic to nie dało. Gra i tak ciągle korzystała z grafiki intela. Wiexza już mi się skończyła. Może macie jakies pomysły jak to rozwiązać? W poniedziałem zadzwonie do serisu MSI i zapytam się o to ich.

Pozdrawiam!

post-216586-0-49688000-1424537553_thumb.png

post-216586-0-38068600-1424537554_thumb.png

post-216586-0-18698900-1424537555_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...