Skocz do zawartości
yanis

Wydajna 15 do 2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Muszę kupić mojego pierwszego laptopa, a nie mam pojęcia o tym, dlatego liczę na Waszą pomoc. Będzie on służył do typowo biurowej pracy, żadnych gier. Potrzebuję czegoś wydajnego. Naraz mam otwarte kilka plików excela, worda, pdf, prezentacji i po kilka/kilkanaście zakładek w przeglądarce.

Chciałbym aby w laptopie był dysk SSD plus zwykły 1TB. Myślałem o czymś z i5 i 4GB pamięci. 

Zależy mi też na bardzo dobrej gwarancji i serwisie - kumpel mówił, że najlepiej celować w HP.

Myślę, że matowa 15 FHD byłaby najlepsza.

 

Cena około 2500zł jeżeli będzie to konieczne dołoże do 3000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2900 Acer E5-572G z i5m + 8GB RAM. Procesor wysoko taktowany, matowa matryca FHD i mocna bateria. Wersja z SSD wewnątrz  HDD na usb

 

z HP masz bizneoswego Probooka 450 z i7 + 8GB RAM + SSD. Lepsze wykonanie i matowa matryca FHd, za reszte mozesz dokupic sobie HDD

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 2 dyskami w środku jedynie Acer V5-573G z i7ulv + 8GB RAM. Niestety zwykłą matryca HD, plsuem podświetlana klawiatura i smukła obudowa (jedynie 2kg wagi).

 

Z samym HDD podany wcześniej Acer E5-572G z i5. SSD możesz zamontować w miejsce napędu optycznego w kieszeń tzw. HddCaddy. W ten sposób dostajesz lapka z matową matrycą FullHD i dwoma dyskami wewnątrz.

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden sklep tego nie zrobi, musisz się bawić wew własnym zakresie. Na allegro są takie kieszenie. Co do gwarancji do standardowa niczym się nie wyróżnia, serwis gwarancyjny mają w czechach więc w miarę szybko odbywa się gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serwis stwierdzi, że ingerowałeś w sprzęt inaczej jak przez klapę serwisową to tak. Stąd montaż w kieszeni to alternatywa, która ma swoje wady. Z wbudowanym SSD + HDD masz podanego V5-573g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduje się na opcję SSD w środku a HDD w zewnętrznej obudowie. Biorę pod uwagę Lenovo ThinkPad e540 i Acer E5. Bardziej widzi mi się Acer ze względu na większą ilość pamięci i mocniejszą kartę graficzną.

A coś podobnego od Della polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...