Skocz do zawartości
Gość

Płyta Główna MSI H81-P33 obsługa przez DVI-D sygnału audio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Za 2 dni odbieram w sklepie płytę główną z tematu tj MSI H81-P33 , ma ona wyjścia DVI-D i D-Sub (vga)  , 
wiec cyfrowe jest tylko DVI-D  , mam kabel DVI-D -> HDMI , na innej płycie głównej
(asrock pod amd)  nie ma problemu ( z  kablem i tamtą płytą) tzn sygnał HD audio jest po tym wyjściu DVI-D -> HDMI .

Czy ktoś kto ma tą płytę główną  MSI i może potwierdzić że to działa w ten sposób ?  np podłączone do TV po HDMI i idzie dźwięk i obraz po kablu DVI-D -> hdmi.

Zestaw jest bez dodatkowej karty graficznej,  będzie to mały htpc do TV właśnie.

Dzięki za odpowiedzi
:)

Edit.

Kupiłem dzisiaj tą płytę, i jak się okazuje nie wspiera ona intel hd audio na złączu DVI-D , jeśli ktoś chciał użyć tej płyty głównej jako HTPC to odradzam, gdyż przejściówka dvi-d -> hdmi da wam tylko obraz a dźwięk można będzie wyprowadzić analogowo  (lub cyfrowo przez dodatkową kartę graficzną lub dźwiękową )
a jak się podłącza obraz do TV po HDMI to w 90% telewizorów nie można osobno doprowadzić sygnału audio, zazwyczaj można podłączyć analogowo obraz i dźwięk, ale nie poto jest cyfra żeby na d-sub (vga) podłączać TV ...


PS. mam w drugim kompie biurowym płytę od Asrocka h81m z hdmi gdzie intel hd audio działa, po prostu je zamienię.

Temat do zamknięcia.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...