Skocz do zawartości
biczuuu

Pasynie chłodzony mini ITX, przegrzany?

Rekomendowane odpowiedzi

Mowa o HTPC z sygnaturki. Włączam komputer, z zainstalowanym Win 8.1 a tu JEBS! błąd, nie startuje system, włóż dysk instalacyjny. Kod błędu 0xc0000185. Podłączam pena z systemem, niby startuje instalator ale po przejściu kroku pierwszego naprawa/instalacja nie dzieje się nic. To samo z podłączonym DVD (też przez USB) , startuje instalator, po czym wisi(próbowałem też z win7, to samo). Samo wejście w UEFI też trwa dłużej niż zwykle. W Uefi wszystkie urządzenia wyświetla poprawnie. Problem pojawia się dopiero z bootowaniem z konkretnego urządzenia, jakiegokolwiek. System zainstalowany na SSD. Brakuje mi pomysłów co z tym fantem zrobić. Albo walnięty chipset, albo kontroler USB? Jeszcze dziś spróbuję z DVD podłączanym przez SATA, może ruszy. Ktoś się spotkał z tym błędem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_8-system/windows-8-error-code-0xc0000185/01330aee-06f5-4bc0-a669-b1efa850a502

 

http://www.eightforums.com/bsod-crashes-debugging/32490-bsod-error-code-0xc0000185.html

 

Zalecają poodpinanie peryferii DVD,CD,USB, łącznie z myszką, klawiaturą, reset biosu (clear cmos) i odpalenie, potem podłączenie wszystkiego i próba instalacji.

 

 

Nie wiem, czy ja ostatnio nie miałem takiego numeru z Win 7, pomógło mi jedynie usunięcie partycji systemowej i ukrytej chyba EFI (ma 100-300MB), po czym zainstalowanie na nowo windowsa, który sobie te partycje założył. Żadne odzyskiwanie, przeinstalowanie, formatowanie nie pomogło.

Edytowane przez NostradamuSek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...