Skocz do zawartości
Wiskas

Tablet 8' na komunie dla chrześnicy... 500-800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę kupić tablet chrześnicy na komunie, rozważam kilka modeli i chce zasięgnąć rady i podjąć decyzję.

mam 3 modele do analizy....wszystkie na Androidzie.... no chyba że możecie polecić coś jeszcze lepszego 8' w przystępnej cenie....

LG G PAD 8.3 V500 (model z końca 2013 roku, bez 3G i LTE tylko "Wifi",Qualcomm Pro Snapdragon 600 CPU Quad-core 1.7 GHz Krait 300,GPU Adreno 320, 2GB RAM,1920x1200, bateria 4600mAh, świetna cena 140£ w promocji, tylko czy ta grafika jeszcze daje rade?? http://www.pixmania.co.uk/tablets/lg-v500-g-pad-8-3-wifi-16-gb-black-tablet/22324421-a.html

DELL VENUE 600zł, Intel Atom Z3480, PowerVR G6400, Pamięć RAM 1 GB DDR3,Pamięć wbudowana 16 GB

Bateria 4550 mAh

http://www.x-kom.pl/p/209505-tablet-8-dell-venue-8-z3480-1gb-16-android-fhd-czerwony.html?partnerid=100328357&sm12=MTI=&ts=1425562335&token=50895120a3f6747841ac014b44f13aa0

Leovo S8-50L cena około 800zł

IPS 8” 1920 x 1200 pikseli, 4.4.2 KitKat,

Intel Atom Z3745,2GB RAM,16GB pamięci wewnętrznej,LTE,aparat 8 Mpix,

kamerka 1,6 Mpix,akumulator o pojemności 4290 mAh,waga: 300 g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że kupno tabletu/komputera/konsoli/telefonu komórkowego na komunię to przegięcie. Panuje jakaś głupia moda na elektroniczne zabawki. Uważam, że lepiej rozwijać ruchowo - rower, rolki, narty, etc. Komunia to przeżycie duchowe, zaś dużo ludzi traktuje to na zasadzie - zastaw się a postaw się, co z ekonomicznego punktu widzenia jest złe. Problem z nadwagą wśród dzieci jest dość duży i na przestrzeni ostatnich lat wszystko jest na minus - masowe zwolnienia dzieciaków z w-f, wymyślanie coraz to nowych schorzeń, żeby usprawiedliwić nieporadność i niedorozwój ruchowy nowego pokolenia.

 

Moja chrześnica dostanie rower w maju, tak postanowiłem i tak zrobię.

Edytowane przez oldskul
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że kupno tabletu/komputera/konsoli/telefonu komórkowego na komunię to przegięcie.

Też tak uważam. Obecnie gdy komunia jest w 3 klasie, dziecko powinno już to dawno posiadać.

 

Panuje jakaś głupia moda na elektroniczne zabawki.

Moda, nie moda. Bez tego typu zabawek dziecko jest zapóźnione społecznie. Czy się to podoba czy nie, taka są realia.

 

zastaw się a postaw się, co z ekonomicznego punktu widzenia jest złe.

Biznesy się kręcą, z ekonomicznego punktu widzenia to dobrze.

 

Moja chrześnica dostanie rower w maju, tak postanowiłem i tak zrobię.

Mam nadzieję, że będziesz też z nią jeździć, nie spoczniesz na samym zakupie roweru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...