Skocz do zawartości
diolek

9600TX medion - 590zl- oplaca suie?

Rekomendowane odpowiedzi

moge miec dzisaj ta karta za 590zl , patrzylem testy i w nich jest taka prawie jak 9500 pro a po podkereceniu pewnie lepsza :twisted:

czy mi sie oplaca ?? prosilbym o szybkie odpowiedzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral :)

na pclab jest pelna recenzja :D

 

a tak pozatym karta jest niezla tylko ma slabsze TV-out jak nie jest ktos TVMANIAKIEM tylko wiecej gra niz filmy oglada to to jest zajebiste wyjscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm probuje ja zainstalowac narazie na starym systemie

ale niemoge wlaczam cataysty 3.5 i <font color="#FF0000">[ciach!]</font> wyskakuje ze niema karty

!!!!

masz kawalek recki z PClab

 

"....Podczas instalowania sterowników dla karty napotkaliśmy na pewne problemy. Jak już wspomnieliśmy, nie otrzymaliśmy z kartą ani kabelków, ani płytki z driverami. Standardowe ATI Catalyst 3.2 wyrzuciły komunikat o braku odpowiedniego wpisu w pliku INF.

 

Z problemem radzić sobie można na dwa sposoby. Pierwszy to zainstalowanie dla karty standardowych sterowników VGA, następnie rozpakowanie zawartości archiwum z Catalyst 3.2 do jakiegoś katalogu na dysku twardym i ręczne wymuszenie instalacji sterowników RADEON 9500/9700 SERIES. Sprawdziliśmy tę metodę - działa.

 

Zdecydowaliśmy się jednak poszukać driverów na stronach Medion. Okazało się, że są nieźle ukryte, ale jednak udało nam się je odszukać, a dla chętnych zamieściliśmy je na naszym serwerze FTP (są do pobrania stąd). Sterowniki oparte są na ATI Catalyst 3.2.

...."

 

mam nadzieje ze pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstepne wyniki

na niepodkreconej karcie (jescze nieumiem :) ) w 3mdarku 2003 na 2174mhz procka mam 3800 pkt to jak duzo malo dobrze?

Wynik jest OK

 

Jadnak dla wszystkich którzy szukają tych kart uważajcie na beznadziejnej jakości wyjście TV(oczywiście w porównaniu do norlamnych radeonów) i jeszcze dla tych co używają LCD brak DVI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos mi powie gdzie mozna dostac ta karte i jaka to jest karta, bo planuje wyminic mojego gf2mx na cos takiego

Tego TX nie da się dostać w sklepie komputerowym(raczej). To jest karta montowana już w komputerach i z tego co wiem, to nie w Polsce. Możesz poszukać na allegro, na giełdach, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...