Skocz do zawartości
kicior93

Problem z nową kartą graficzną GTX960 Palit JetStream

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zakupiłem nową kartę graficzną GTX960 Palit JetStream po zamontowaniu jej w komputerze podczas uruchamiania pojawia się ekran początkowy płyty głównej (dodaje zdjęcie w załączniku)  natomiast dalej nic się nie dzieję, Windows się nie uruchamia, nie ma możliwości nawet wejście do BIOS. Na poprzedniej karcie HD 7850 nie ma żadnych problemów. Próbowałem zamieniać karty kilka razy na starej problem nie występuje. Formatowałem też komputer ale to nie rozwiązuje problemu.

Obecna konfiguracja komputera:
CPU - i5 3570
MOBO - Gigabyte B75-D3V
zasilacz XFX Core 550 W

post-194206-0-77116100-1432297713_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bios zresetuj.

Która wersja mobo (1, 1.1, 1,2?)

Bios najnowszy?

 

Imho 960 do sprawdzenia na innym kompie, jak tam będzie to samo to grafa walnięta

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej problem z kartą. Idź do kumpla i tam obadaj lub do sklepu by ci sprawdzili.

 

Spróbuj jeszcze usunąć wszystkie sterowniki AMD grafy w windzie, reset biosu, włożenie karty i zobacz. Czy ona w ogóle daje znać, że żyje, co dzieje się po uruchomieniu kompa z kartą?

 

Ja raczej nie przewiduje problemu z biosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...