Skocz do zawartości
peseq

ActiveBook p55mi1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam jeden zgryz co do Laptopa ActiveBook (Core2Duo T5750 2Ghz, 2 GB Ram, GeForce 8600GS) Windows 7.

 

Mianowicie, Podłączony do prądu działa bez zarzutu (filmy HD, ogólnie szybkość działania). Po odpięciu zasilania i przejściu na zasilanie bateryjne zaczynają się "cuda wianki".

Wydajność drastycznie spada, o filmach możemy zapomnieć, wszystko kręci mułem, nie da się pracować. SYSTEM świeżo postawiony.

Po wnioskach doszedłem, że chodzi o zegar komputera CPU. oto screeny, najłatwiej pokazać:

WŁĄCZONE ZASILANIE z SIECI:

post-15633-0-44397300-1440605353_thumb.jpg

DZIAŁANIE BATERYJNE:

post-15633-0-50276300-1440605364_thumb.jpg

Chyba tu jest gwóźdź pogrzebany. Nadmienię, iż wszystkie profile oszczędzania baterii w biosie czy też windowsie są wyłączone i ustawione (zaawansowane też) na WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Czy ktoś mógłby choć troszkę pomóć? Głowie się z tym już kilka dobrych dni.

 

 

Acha, w REGEDIT znalazłem coś takiego, czy to może ma coś wspólnego z tym? (zmieniłbym, ale boje się coś przedobrzyć, więc pytam specjalistów, czyli WAS. Z góry dziękuję za wszelakie sugestie. Pozdrawiam

SCREENY:

post-15633-0-86335600-1440605377_thumb.jpg

i

post-15633-0-85092800-1440605389_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana wartości tez nic nie pomogła. Także nikt nie napisał, sprawdziłem. Czyli sprawdzone wszystko co umiałem. Sprzętowe obniżenie wartości. Wszystko sprawdziłem, co można zrobić softwareowo. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...