Skocz do zawartości
Dejong_

GTX 970 wymiana na GTX 960 4GB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wiem, że bardzo dziwnie to zabrzmi ale byłbym zainteresowany wymianą moją kartą MSI GTX 970 GAMING 4096 MB na kartę GTX 960 4 GB. Po prostu dysponuję bardzo małą ilością czasu i nie będę za dużo grał raczej sporadycznie a szkoda żeby się marnowała karta droga a niewykorzystana. Oczywiście moją kartę jaką używkę wyceniam na 1400 zł oczywiście gwarancja itp. a GTX 960 4 Gb używkę na 800-850 zł więc dopłata 500-600 zł wydaje się uczciwą ceną. Taka moja niespotykana propozycja. link do mojej aukcji http://allegro.pl/msi-gtx-970-gaming-4096-mb-ddr5-gwarancja-i5647296880.html tylko ciężko mi ją sprzedać w takich pieniądzach.

 

 


Chciałem sprzedać moją kartę i kupić inną ale uwzględniając koszty nowej karty staje się to mało opłacalne. Myślałem o kupnie używko R9 290 ale ciężko się dogadać. Więc wpadłem na pomysł wymiany.   


Kartę kupiłem pod wieśka 3. Grę przeszedłem a i tak gram głównie w LOLA i ANNO:-) a tu demona wydajności nie potrzebuje. Tylo co zagram sporadycznie w batmana albo gta. A dziecko kolejne będę miał w przyszłym tygodniu:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale nie MSI:-) gigabyte kupisz. Ale chodzi o wymiane o w tej sytuacji to chyba korzystne. Wiem że jeżeli chodzi o sptrzedaż to 1300-1350 jet realne ale jeżeli chce kupić gtx 960 to nie opłaca się sprzedawać dla 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...