Skocz do zawartości
Fonko

Laptop dla teściowej do 1700 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

Jak w tytule tematu potrzebuje laptopa dla teściowej. Laptop w granicach do 1700 zł z dyskiem ssd, bez systemy z minimum i3.

Przejrzałem poniższe tematy z podobnym wymaganiem co do ceny i nasunęło mi się jedno zasadnicze pytanie.

 

A mianowicie czy lepiej kupić laptop od razu z dyskiem SSD np:

Lenovo Ideapad 100 i3-5005U/4GB/120+500

 

Czy lepiej kupić dokupić ssd np zestaw:

 

Laptop Lenovo G50-80 + Plextor 128GB 2,5'' SATA SSD M6 Pro Series

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję. Jednakże nadal nie mam odpowiedzi na moje pytanie czy lepiej kupić laptopa od razu z SSD czy dokupić osobno, z tego co słyszałem te montowane ssd już w laptopach nie sa najwyższych lotów. 

 

Ponadto apropo lenovo z seri B to z tego co mi wiadomo to seria budżetowa aczkolwiek maja najlepsze podzespoły ze wszystkich laptopów w tej cenie.

 

Dell ma w sumie najsłabsze podzespoły ale za to najlepszą opcje gwarancyjną. Nie wiem czy lepiej zainwestować w dobre wykonanie i gwarancje czy w gorsze wykonanie i lepsze podzespoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem. W takim razie chyba tez wolę zdecydować się na lepszą gwarancje i wykonanie, tym bardziej że laptop pewnie trochę będzie musiał posłużyć.

 

Jeszcze co do samego laptopa to zastanawiam się czy nie lepiej dołożyć te niecałe 100 zł i wybrać tego Della z matową matrycą ale bez wejścia HDMI ale o rok dłuższą gwarancją:

Dell Vostro 3546 i3-4005U/4GB/128+500/DVD-RW

 

Albo jeszcze lepsza opcja (moim zdaniem):

Dell Vostro 3546 i3-4005U/4GB/500/DVD-RW + Plextor 128GB 2,5'' SATA SSD M6 Pro Series Edytowane przez Fonko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jest dokupić dysk SSD osobno.
Druga opcja jest dobra.

Ewentualnie postawiłbym na Acer'a Extensa który wrócił do sprzedaży:
Acer Extensa EX2510 i3-4005U/4GB/500/DVD-RW
Ma dobrze spasowaną obudowę, matrycę matową antyrefleksyjną, bardzo pojemną baterię. Serwis gwarancja 'door to door'.
Za tą cenę to bardzo porządny sprzęt, lepszy jakościowo od lenovo.

Do tego SSD z prośbą o montaż w uwagach do zamówienia. Możesz dokupić lepszy pojemniejszy dysk wtedy:
Samsung EVO 250gb ssd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście bardzo ciekawie wygląda ten Acer dzięki tej mega wielkiej baterii oraz gwarancji 'door to door'. Aczkolwiek chyba postawie na tego Dell + osobno dysk SSD, jakoś bardziej do mnie przemawia a do tego ma gwarancje 3 letnią, która rozumiem również jest 'door to door'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...