Skocz do zawartości
aster

Daty wydania videoklipow lub piosenek.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam strony na ktorej znajde informacje kiedy dany videoklip zostal wydany. Gatunek to dance/trance/techno/pop oraz inne. Interesuje mnie miesiac oraz dzien, lub cokolwiek. Jezeli nie znacie takiej strony to powiedzcie chociaz czy znacie taka gdzie znajde kiedy zostal wydany dany utwor. W sumie daty nie beda sie w pelni pokrywac bo zazwyczaj jest tak ze video jest wydane pozniej. Czasami nawet sporo pozniej.

 

Nie dawajcie linkow do wyszukiwarek, ani nic takiego. Nie pouczajcie mnie takze ze taki temat juz byl. jak byl to zgloscie go do moda, bez zadnego komentarza. LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data wydania raczej dziwna iformacja i umieszcza się ją raczej tylko na stronie autora albumu (jeżeli już ) ewentualnie na okładce płyty wątpie żeby coś takiego było , ale kto wie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo w tym problem ze videoklipow mam wpizdu, i wiekszosc dat sie nie zgadza :/ a chcialbym miec je fajnie posortowane.

Zgadywanie nie wchodzi w gre:D

 

thx za odpowiedz

Wow gratuluje zawzięcia chciałbym mieć tyle cierpliwości chciażby do zrobienia bazy danych moich mp3 (data artysta tytuł zdjęcie okładki i takie tam ) Niestety nie bardzo mogę pomóc może gdzieś na stronach MTV(Viva itp.) znajdziesz dane emitowanych teledysków , chociaż wątpie żeby to udostępniali .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...