Skocz do zawartości
XXsebixXX

Zapychanie się pamięci ram.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Otóz mam problem z pamięcią ram w moim komputerze. Podczas gdy odpalam jakąkolwiek grę (CS GO, MINECRAFT ) pamięć ram mi sie zapycha do fulla co powoduje ogromne lagi ścinki co 0.5 sec i spadki fps, a czasami nawet samoistne zrestartowanie się komputera.

Proszę o pomoc, gdyż jest to bardzo uciążliwe.

 

Tutaj 1 screenshot:  https://scr.hu/M3Knj2

 

Specyfikacje PC:

Windows 10 Pro 64bit

I7 4790k 4.4 GHZ

Gtx 970 gigabyte g1

8 gb ramu (2x4) Corsair Vengeance 2400 mhz cl 12

Gigabyte z97x-gaming 3

SilentiumPC 600W Vero M1 80Plus

Edytowane przez XXsebixXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zakładce szczegóły, nic nie wskazuje na to aby zjadało mi ram.

Na ogół zauważyłem gdy włączam komputer, wyskakuje logo biosa i jest takie 1 piknięcie "pip" nie wiem czy ono powinno występować. No i jeszcze restartowanie się każdej funkcji jaką włączyłem/wyłączyłem w biosie lub samej wersji biosu tzn. instaluje najnowszą wersje biosa f8d to po kilku uruchomieniach komputera bios wraca do wersji f6, i wszystkie zmiany które wprowadziłem oczywiście też znikają. Czasami jest tak że samo logo biosa mi się wyświetla przez minute i nic się nie dzieje.

Nie mam pojęcia co jest grane z tym komputerem.

Edytowane przez XXsebixXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...